Vervoersschema Zaal

Vervoersschema jeugd zaalcompetitie 2019-2020
         
NKC ’51 A1   bestemming   vervoer
7-12-2019   Zutphen   Hofstede, Huiskes, Lentelink
11-1-2020   Vriezenveen   Bolink, Schippers, Brinkman
18-1-2020   Zwolle   Bresser, Hoek, Slettenhaar
1-2-2020   Hardenberg   Poelakker, Hofstede, Huiskes
7-3-2020   Wolvega   Lentelink, Bresser, Slettenhaar
28-3-2020   Kampen   Bolink, Schippers, Brinkman
         
NKC ’51 A2   bestemming   vervoer
14-12-2019   Delden   Schellevis, Poppe, Weijermars, Jansen
18-1-2020   Vriezenveen   Middelkamp, Bosch, Heerink, Hartkamp
25-1-2020   Enschede   de Leeuw, de Jong, Hofstede, Poppe
15-2-2020   Goor   Jansen, Hartkamp, Schellevis, Middelkamp
21-3-2020   Enschede   Poppe, Weijermars, Middelkamp, Hofstede
28-3-2020   Vroomshoop   Bosch, Heerink, de Leeuw, Schellevis
         
NKC ’51 B1   bestemming   vervoer
30-11-2019   Dronten   Vledder, Visser, Krisman
7-12-2019   Hardenberg   Dekker, Ekelenkamp, Bolink
11-1-2020   Vriezenveen   Manenschijn, Hoek, Vledder
18-1-2020   Lelystad   Visser, Krisman, Dekker
1-2-2020   Apeldoorn   Bolink, Hoek, Visser
7-3-2020   Wezep   Manenschijn, Vledder, Dekker
         
NKC ’51 B2   bestemming   vervoer
23-11-2019   Wierden   Hallink, Muller, Oudejans
11-1-2020   Gramsbergen   Veneklaas, Reimert, Hazendonk
18-1-2020   Hardenberg   Vleugels, Ottink, Woertman
8-2-2020   Almelo   Hallink, Muller, Oudejans
7-3-2020   Enschede   Veneklaas, Reimert, Hazendonk
28-3-2020   Delden   Vleugels, Ottink, Woertman
         
NKC ’51 C1   bestemming   vervoer
23-11-2019   Elburg   Bosch, Calkhoven, Koopmans
7-12-2019   Enschede   Baan, Heinhuis, Klompjan
11-1-2020   Zuidwolde   Hengstmen, Smit, Slooyer
25-1-2020   Vroomshoop   Hoek, Bosch, Calkhoven
8-2-2020   Enschede   Koopmans, Baan, Heinhuis
7-3-2020   Wezep   Hengstmen, Smit, Slooyer
21-3-2020   Deventer   Klompjan, Hoek, Baan
         
NKC ’51 C2   bestemming   vervoer
23-11-2019   Delden   Krommendijk, Hazendonk, Nieboer
21-12-2019   Enschede   Veneklaas, Pennings, Koldewe
25-1-2020   Almelo   van Ommen, Krukkert, Greiner
29-2-2020   Vriezenveen   Krommendijk, Veneklaas, Hazendonk
14-3-2020   Westerhaar   Nieboer, Greiner, Krukkert
21-3-2020   Enschede   Pennings, Koldewe, Krommendijk
         
NKC ’51 D1   bestemming   vervoer
30-11-2019   Putten   Abbink, Calkhoven, Klompjan
14-12-2019   Deventer   Mulder, Doedens, van Ommen
25-1-2020   Apeldoorn   Schrijvers, van de Born, Deelstra
1-2-2020   Hardewijk   Doedens, Abbink, Calkhoven
29-2-2020   Heerenveen   Van de Born, Schrijvers, van Ommen
14-3-2020   Assen   Mulder, Doedens, Klompjan
21-3-2020   Gorredijk   Deelstra, Mulder, Schrijvers
         
NKC ’51 D2   bestemming   vervoer
7-12-2019   Deventer   Veneklaas, Krommendijk, Meijerink
14-12-2019   Delden   Dommerholt, Dekker, Deelstra
18-1-2020   Hengelo   Krukkert, Evers, Meijerink
29-2-2020   Vroomshoop   Dekker, Ottink, Veneklaas
14-3-2020   Hardenberg   Krommendijk, Deelstra, Evers
21-3-2020   Vriezenveen   Dommerholt, Krukkert, Ottink
         
NKC ’51 D3   bestemming   vervoer
21-12-2019   Enschede   Klein Spenkelink, Broenink, Lensen
11-1-2020   Enschede   van Empelen, Veldhuizen, Versteeg
8-2-2020   Wierden   Krukkert, Broenink, Olthof
29-2-2020   Hardenberg   Klein Spenkelink, Broenink, Lensen
7-3-2020   Gramsbergen   van Empelen, Veldhuizen, Versteeg
14-3-2020   Vriezenveen   Klein Spenkelink, Lensen, Olthof
         
NKC ’51 E1   bestemming   vervoer
23-11-2019   Vriezenveen   Abbink, Visser
11-1-2020   Enschede   ten Hove, Beuze
1-2-2020   Vroomshoop   Veneklaas, Visser
8-2-2020   Almelo   Abbink, ten Hove
7-3-2020   Enschede   Beuze, Veneklaas
21-3-2020   Westerhaar   ten Hove, Visser
         
NKC ’51 E2   bestemming   vervoer
30-11-2019   Bergentheim   Harmsen, Hofstede
14-12-2019   Enschede   Tempert, van de Born
18-1-2020   Vroomshoop   Koopmans, Harmsen
8-2-2020   Vriezenveen   Hofstede, Tempert
29-2-2020   Hardenberg   Harmsen, Hofstede
14-3-2020   Delden   van de Born, Koopmans
28-3-2020   Gramsbergen   Tempert, Koopmans
         
NKC ’51 E3   bestemming   vervoer
23-11-2019   Hengelo   Welleweerd, Ekelenkamp
14-12-2019   Hardenberg   Officier, Gorter
1-2-2020   Delden   Welleweerd, Ekelenkamp
8-2-2020   Borne   Rutgers, Officier
29-2-2020   Enter   Gorter, Welleweerd
21-3-2020   Enschede   Rutgers, Officier
         
NKC ’51 E4   bestemming   vervoer
23-11-2019   Dedemsvaart   Abbink, Krommendijk
7-12-2019   Vroomshoop   Veenman, Pastink
11-1-2020   Vriezenveen   Kamp, Abbink
18-1-2020   Hardenberg   Pastink, Krommendijk
7-3-2020   De Wijk   Veenman, Kamp
28-3-2020   De Wijk   Pastink, Veenman
         
NKC ’51 F1   bestemming   vervoer
30-11-2019   Vroomshoop   Tempert, Koldewe
14-12-2019   Bergentheim   Heuver, Bosch
1-2-2020   Almelo   Kolthof, Trenning
29-2-2020   Delden   Tempert, Koldewe
14-3-2020   Wierden   Heuver, Bosch
21-3-2020   Hardenberg   Kolthof, Trenning
         
NKC ’51 F2   bestemming   vervoer
30-11-2019   Almelo   Meijerink, Geissier
7-12-2019   Hengelo   Scholten, Ekelenkamp
18-1-2020   Vriezenveen   Veenman, Meijerink
1-2-2020   Enschede   Geissier, Scholten
7-3-2020   Borculo   Ekelenkamp, Meijerink
28-3-2020   Zutphen   Veenman, Geissier
         
Bij verhindering graag zelf onderling ruilen!!