• Header NKC´51
  • Teamindeling Senioren 22/23

    De teamindeling voor de senioren voor seizoen 22/23 zijn bekend. Voor de tot standkoming van deze indeling hebben we een uitgebreide toelichting toegevoegd. Er kunnen in de loop van het seizoen nog wijzigingen plaatsvinden in verband met selectie procedures en af- en aanmeldingen.

    Mocht je nog vragen hebben, kun je altijd iemand van de Technische Commissie aanspreken. 

  • Selectie 1 + 2

    Trainers:       Manfred / Martin  
                 
    Dames       Heren    
    Jenske   Anne-Roos   Daniel   Rick
    Heleen   Noëlle   Gerben   Thijs
    Selina   Franca   Gerd   Tim K.
    Emma P.   Isa H.   Jens   Timo
    Joyce M.   Kyra   Martijn   Thijmen
    Esther   Sanne L.   Ramon   Roy
    Judith       Pim   Tim H.
         
                 

    3 dames vallen er nog af en worden ingedeeld bij het 3e.

    4 heren vallen er nog af en worden ingedeeld bij het 3e.

  • Fysio de Haere
  • 3 (Zaal 3)

    Trainer:     Vacature
           
    Dames   Heren  
    Ellen   Brian B.  
    Kim vd R.   Nick  
           
    dame selectie   heer selectie  
    dame selectie   heer selectie  
    dame selectie   heer selectie  
        heer selectie  
       

    1 heer valt nog af en speelt dan in het 4e.

  • 4 (Zaal 4)

    Trainers:     ? / zelf
           
    Dames   Heren  
    Carmen    Damian  
    Daphne    Frank I. t/m okt. 22
    Emma de W.    Jef  
    Joyce C.    Stefan B.  
    Lisa de J.    Stefan D.  
         heer 3e  
           
       
  • Jij Hypotheken
  • Zaalteam 5

    Trainer:     Rudy
           
    Dames   Heren  
    Karen   Ard  
    Lisanne   Arne  
    Jolijn   Frank B.  
    Ryanda   Rutger  
    Nienke   Anne-Mink  
        Thomas  
           
       
  • 5 (Zaal 6)

    Trainer:     Rob
           
    Dames   Heren  
    Hannita   Willy  
    Maartje   Hans  
    Rita   Harry  
    Anouk H.   Paul  
    Carlijn   Rob  
    Maud W.   Nat  
        Wessel  
     

     

  • Rabobank Nijverdal
  • MW1

    Trainer:     Zelf
           
    Dames   Heren  
    Annika   Edwin  
    Erica   Erik ten H.  
    Ester   Wouter  
    Marloes F.   Jasper  
    Alice   Richard  
    Sanne de L.   Rogier  
    Lisa S.      
           
  • MW2

    Trainer:     Zelf
           
    Dames   Heren  
    Angela   André  
    Belinda   Erik D  
    Linda   Gerdwin  
    Eline   Gert  
    Helga   Gijs  
    Mariet   Harco  
    Gea H.      
           
  • MW3

    Trainer:     Zelf
           
    Dames   Heren  
    Anouk S.   Jordi  
    Renee   Mark S.  
    Laura   Tim G.  
    Sandy   Hendrie  
    Patricia   Martijn  
    Yvonne   Nils  
           
rfwbs-slide