• Header NKC´51
  • Teamindeling Senioren 2021

    De teamindeling voor de senioren voor seizoen 2021 zijn bekend. Voor de tot standkoming van deze indeling hebben we een uitgebreide toelichting toegevoegd. Er kunnen in de loop van het seizoen nog wijzigingen plaatsvinden in verband met selectie procedures en af- en aanmeldingen.

    Mocht je nog vragen hebben, kun je altijd iemand van de Technische Commissie aanspreken. 

  • Selectie 1 + 2

    Trainers:       Gert / Samantha  
                 
    Dames       Heren    
    Jenske   Anne-Roos   Daniel   Pim Rick
    Heleen   Noelle   Gerben   Thijs
    Selina   Franca   Gerd   Tim K
    Emma P   Isa H   Jens   Timo
    Joyce M   Kyra   Martijn   Thijmen
    Esther   Sanne L   Ramon    
                 
    2 dames vallen af naar het 3e   2 heren vallen af naar het 3e
                 
  • 3

    Trainer:     Henrie Poppe
           
    Dames   Heren  
    Emma de W   Jef  
    Lisa d J   Mark J  
    Linde   Nick  
    Romy      
           
           
           
    2 dames uit selectie 2 heren uit selectie
  • 4 (Zaal 5)

    Trainers:     Ellen / Anouk
           
    Dames   Heren  
    Anouk H   Damian  
    Daphne   Frank Imhof  
    Joyce C   Jordi  
    Kim   Mark S  
    Maud   Stefan B  
    Nienke   Stefan D  
           
       
  • 5 (Zaal 6)

    Trainer:     Rob
           
    Dames   Heren  
    Brenda   Jelle  
    Carmen   Joël  
    Joyce Z   Nat  
    Sanne de L   Wessel  
    Merrin      
    Lisa S      
           
       
  • 6 (Zaal 7)

    Trainer:     Rob
           
    Dames   Heren  
    Hannita   Willy  
    Maartje   Hans  
    Rita   Harry  
        Paul  
        Rob  
           
           
     

     

  • MW1

    Trainer:      
           
    Dames   Heren  
    Annika   Edwin  
    Erica   Erik t H  
    Ester   Hendrie  
    Ingrid   Jasper  
    Judith   Richard  
    Marcia   Rogier  
    Marloes F   Wouter  
    Renate   Tim G  
  • MW2

    Trainer:      
           
    Dames   Heren  
    Angela   André  
    Belinda   Erik D  
    Claudia   Gerdwin  
    Eline   Gert  
    Helga   Gijs  
    Mariet   Harco  
           
           
  • 4 Zaal

    Trainer:     Rudy
           
    Dames   Heren  
    Alice   Ard  
    Amy   Arne  
    Jolijn   Frank B  
    Karen   Rutger  
    Lisanne   Anne-Mink  
    Ryanda   Thomas  
        Remy  
rfwbs-slide