• Header NKC´51
  • Teamindeling Jeugd 2021

    De teamindeling voor de jeugd (Kangeroes t/m A-junioren) voor seizoen 2021 zijn bekend. Voor de tot standkoming van deze indeling hebben we een uitgebreide toelichting toegevoegd. Er kunnen in de loop van het seizoen nog wijzigingen plaatsvinden in verband met selectie procedures en af- en aanmeldingen.

    Mocht je nog vragen hebben, kun je altijd iemand van de Jeugd Technische Commissie aanspreken.

  • Trainer:    
         
    Dames   Heren
    Maureen Baan   Brian Bolink
    Nova Dekker   Hidde Ekelenkamp
     Myrthe Vledder   Mats Hoek
    Joy Visser   Tim Hofstede
    Kaylee Vledder   Ivo Manenschijn
         
         
         
  • A2

    Trainers:    Joyce C / Freddy
         
    Dames   Heren
    Sanne Bosch   Arjan Hazendonk
    Myrte Heuver   Sem Krukkert
    Amber Oudejans   Aron Ottink
    Britt Veneklaas   Jorick Vleugels
    Emma Heinhuis   Thomas Woertman
    Marlouk Koopmans    
         
         
  • EG Computerspecialisten
  • B1 Selectie

    Trainers:    Emma / Martijn
         
    Dames   Heren
    Lisa Bosch   Jesse Deelstra
    Sannah Calkhoven   Job doedens
    Myrthe Nieboer   Rik Hengstman
    Isabella Pennings   Karst Hoek
    Suze Veneklaas   Jarnick Klompjan
        Stijn Smit
         
        1 heer gaat naar B2
  • B2

    Trainers:    Gerben / Thymen
         
    Dames   Heren
    Ilona Dommerholt   Ties Kolwede
    Maritha Hazendonk   Maarten Krommendijk
        Job Krukkert
        Jayden Olthof
        Lars van Ommen
        Nathan Slooijer
        Thomas Deelstra
        1 heer gaat naar B2
  • C1 Selectie

    Trainers:    Joyce M / Gert
         
    Dames   Heren
    Isa Doedens   Renze Abbink
    Ilana Heuver   Lenn van den Born
    Charèll Klompjan   Julian Calkhoven
    Sanne Krommendijk   Silvan Evers
    Rune Mulder   Sepp Lensen
    Marit van Ommen    
         
    1 dame gaat naar C2    
  • C2

    Trainers:    Karen/Jolijn/Stefan D
         
    Dames   Heren
    Karlijn van Empelen   Jorrit Trenning
    Fleur Klein Spenkelink   Tycho Dekker
    Lynn Krukkert    
    Elisa Meijerink    
    Nikki Rouwendal    
    Denise Veldhuizen    
    Lyanne Versteeg    
    1 dame uit C1    
  • D1

    Trainers:   Franca/Tim/Stefan W
         
    Dames   Heren
    Saar Abbink   Milan Beuze
    Liv Harmsen   Sil van den Born
    Anne Hofstede   Jari Gorter
    Kalista Tempert   Bastiaan Rutgers
    Tess Visser    
    Maud Welleweerd    
         
         
  • D2

    Trainers:   Lotte / Rik
         
    Dames   Heren
    Ilse Ekelenkamp   Lars Hegeman
    Guusje van den Berg   Luc Pastink
    Sophie Meulman    
    Floor Officier    
    Esmee Pastink    
    Liz Reinders    
    Amber Veenmen    
    Wieke Krommendijk    
  • E1

    Trainers:   Jens /Nick
         
    Dames   Heren
    Mila Heuver   Jesse Strokap
    Myrthe Meijerink   Mikay Trenning
    Yovela Tempert    
         
         
         
         
         
  • E2

    Trainers:   Sanne / Brian / Ivo
         
    Dames   Heren
    Yfke Abbink    
    Sofie Ekelenkamp    
    Annelot Geissler    
    Ymke Koldewe    
    Filippa van Vree    
         
         
         
  • E3

    Trainers:   Joy / Isa
         
    Dames   Heren
    Fiep Bosch    
    Mirit Bosch    
    Nora Konijnenbelt    
    Fem Mulhof    
    Amy Reitsma    
         
         
         
  • F1

    Trainers:   Marlouk / Mats
         
    Dames   Heren
    Fien Heuver   Koen Veenman
    Joëlle Huisman    
    Sanne Meulman    
    Lune Zink    
         
         
         
         
  • Kangeroes

    Trainers:   Kim/Lisa/Kaylee
         
    Dames   Heren
    Noor Abbink   Mare Jansen
    Isa van Dijk   Matt Poppe
    Norah Pieterse   Siem Zink
         
         
         
         
         
rfwbs-slide