• Header NKC´51
  • Programma overzicht

    DatumWedstrijdAccommodatiePlaats
    29 jan. 13:00Blauw Zwart A2 - NKC '51 A2'n DikkenWIERDEN
    29 jan. 14:00TOP (V) D1 - NKC '51 D2Het PuntVROOMSHOOP
    29 jan. 15:15HKC (He) E1 - NKC '51 E1OSGHENGELO OV
    29 jan. 15:15HKC (He) E2 - NKC '51 E3OSGHENGELO OV
    3 feb. 19:50Vakgericht MW1 - NKC '51 MW2Sporthal Universiteit TwenteENSCHEDE
    5 feb. 09:00NKC '51 E2 - Blauw Zwart E2Het RavijnNIJVERDAL
    5 feb. 09:00DOS-WK E2 - NKC '51 E3DiekmanhalENSCHEDE
    5 feb. 09:00Amicitia E1 - NKC '51 E1De StamperVRIEZENVEEN
    5 feb. 10:00NKC '51 D2 - Ons Clubje D2Het RavijnNIJVERDAL
    5 feb. 11:00NKC '51 D1 - Apeldoorn D1Het RavijnNIJVERDAL
    5 feb. 11:00Achilles (A) F1 - NKC '51 F1Het SportparkALMELO
    5 feb. 12:00NKC '51 C2 - HKC (He) C1Het RavijnNIJVERDAL
    5 feb. 15:00DOS Kampen/Veltman 5 - NKC '51 6De ReeveKAMPEN
    5 feb. 15:15NKC '51 A2 - Juventa A3Het RavijnNIJVERDAL
    5 feb. 15:15DOS-WK B1 - NKC '51 B2DiekmanhalENSCHEDE
    9 feb. 21:00NKC '51 MW1 - Thrianta MW1KruidenwijkNIJVERDAL
    10 feb. 20:30Zwart Wit MW1 - NKC '51 MW2De MorsDELDEN
    12 feb. 10:45Groen Zwart/Phenix '72 D1 - NKC '51 D2't WooldrikBORNE
    12 feb. 11:45Groen Zwart/Phenix '72 C1 - NKC '51 C2't WooldrikBORNE
    12 feb. 13:00NKC '51 F1 - Olympia '22 F1Het RavijnNIJVERDAL
    12 feb. 13:00NKC '51 E3 - Amicitia E3Het RavijnNIJVERDAL
    12 feb. 13:00NKC '51 E1 - Olympia '22 E1Het RavijnNIJVERDAL
    12 feb. 14:00NKC '51 B2 - Rigtersbleek B2Het RavijnNIJVERDAL
    12 feb. 14:30Rood-Wit D1 - NKC '51 D1Erica TerpstrahalWEZEP
    12 feb. 16:15Sparta (Zw) 5 - NKC '51 6VictoriumZWOLLE
    16 feb. 21:00NKC '51 MW1 - SDO (W) MW1KruidenwijkNIJVERDAL
    19 feb. 10:00NKC '51 E2 - Amicitia E2Het RavijnNIJVERDAL
    19 feb. 10:00NKC '51 E1 - KVZ E1Het RavijnNIJVERDAL
    19 feb. 11:00NKC '51 D2 - Groen Zwart/Phenix '72 D1Het RavijnNIJVERDAL
    19 feb. 12:05NKC '51 D1 - Wit-Blauw/Green Organics D1Het RavijnNIJVERDAL
    19 feb. 13:10NKC '51 C2 - Blauw Zwart C1Het RavijnNIJVERDAL
    19 feb. 14:15NKC '51 B2 - KIOS '45 B1Het RavijnNIJVERDAL
    19 feb. 15:20NKC '51 A2 - Phenix '72/Groen Zwart A1Het RavijnNIJVERDAL
    19 feb. 16:35NKC '51 6 - Rood-Wit 3Het RavijnNIJVERDAL
    19 feb. 17:50NKC '51 7 - Rood-Wit 4Het RavijnNIJVERDAL
    26 feb. 11:00Avereest D1 - NKC '51 D2CitadelDEDEMSVAART
    26 feb. 14:15Avereest 1 - NKC '51 6CitadelDEDEMSVAART
    5 mrt. 09:00NKC '51 F1 - Ons Clubje F1Het RavijnNIJVERDAL
    5 mrt. 09:00NKC '51 E2 - AKC (Al) E1Het RavijnNIJVERDAL
    5 mrt. 09:00NKC '51 E3 - Ons Clubje E3Het RavijnNIJVERDAL
    5 mrt. 10:00NKC '51 D2 - Amicitia D3Het RavijnNIJVERDAL
    5 mrt. 11:00NKC '51 C2 - Zwart Wit C1Het RavijnNIJVERDAL
    5 mrt. 11:40Zwart Wit B1 - NKC '51 B2De MorsDELDEN
    5 mrt. 13:00NKC '51 A2 - Achilles (A) A1Het RavijnNIJVERDAL
    5 mrt. 14:10NKC '51 6 - DOS Kampen/Veltman 5Het RavijnNIJVERDAL
    5 mrt. 15:20NKC '51 7 - Juventa 6Het RavijnNIJVERDAL
    9 mrt. 21:00NKC '51 MW2 - Ons Clubje MW1KruidenwijkNIJVERDAL
    9 mrt. 21:00HHV MW1 - NKC '51 MW1De MarkeHOLLANDSCHEVELD
    12 mrt. 10:00Amicitia F1 - NKC '51 F1De StamperVRIEZENVEEN
    12 mrt. 10:00Rigtersbleek E1 - NKC '51 E3DiekmanhalENSCHEDE
    12 mrt. 10:00Amicitia E2 - NKC '51 E2De StamperVRIEZENVEEN
    12 mrt. 10:40Blauw Zwart E1 - NKC '51 E1'n DikkenWIERDEN
    12 mrt. 11:45Blauw Zwart C1 - NKC '51 C2'n DikkenWIERDEN
    12 mrt. 13:00NKC '51 B2 - EKC Nääs B1KruidenwijkNIJVERDAL
    12 mrt. 13:30Sparta (Zw) D1 - NKC '51 D1VictoriumZWOLLE
    12 mrt. 13:30Phenix '72/Groen Zwart A1 - NKC '51 A2De MossendamGOOR
    12 mrt. 15:30Devinco D2 - NKC '51 D2KeizerslandenDEVENTER
    12 mrt. 16:15Oranje Zwart 6 - NKC '51 7ZBC-halZWOLLE
    12 mrt. 17:25Oranje Zwart 5 - NKC '51 6ZBC-halZWOLLE
    16 mrt. 20:00Devinco MW1 - NKC '51 MW2KeizerslandenDEVENTER
    16 mrt. 21:00NKC '51 MW1 - EKC 2000 MW1KruidenwijkNIJVERDAL
    19 mrt. 09:00NKC '51 E2 - Ons Clubje E1Het RavijnNIJVERDAL
    19 mrt. 09:00NKC '51 E3 - Achilles (A) E2Het RavijnNIJVERDAL
    19 mrt. 10:00NKC '51 D2 - Juventa D1Het RavijnNIJVERDAL
    19 mrt. 11:05NKC '51 D1 - Amicitia D1Het RavijnNIJVERDAL
    19 mrt. 12:05NKC '51 C2 - DOS-WK C1Het RavijnNIJVERDAL
    19 mrt. 14:10HKC (He) B2 - NKC '51 B2OSGHENGELO OV
    19 mrt. 15:15NKC '51 6 - KIOS '45 2Het RavijnNIJVERDAL
    19 mrt. 16:30NKC '51 7 - KIOS '45 4Het RavijnNIJVERDAL
    22 mrt. 20:00Sparta (Zw) MW2 - NKC '51 MW1De PrinsenhofHASSELT
    23 mrt. 21:00NKC '51 MW2 - Groen Zwart/Phenix '72 MW1KruidenwijkNIJVERDAL
    26 mrt. 09:30Devinco E1 - NKC '51 E1KeizerslandenDEVENTER
    26 mrt. 10:00EKC Nääs E2 - NKC '51 E3DiekmanhalENSCHEDE
    26 mrt. 11:00DOS-WK F1 - NKC '51 F1DiekmanhalENSCHEDE
    26 mrt. 11:05KVZ D1 - NKC '51 D1HanzehalZUTPHEN
    26 mrt. 11:05KIOS '45 B1 - NKC '51 B2MöllincksslagBERGENTHEIM
    26 mrt. 13:00NKC '51 E2 - Olympia '22 E2Het RavijnNIJVERDAL
    26 mrt. 14:00Amicitia C2 - NKC '51 C2De StamperVRIEZENVEEN
    26 mrt. 14:05DOS-WK A2 - NKC '51 A2DiekmanhalENSCHEDE
    30 mrt. 21:00Achilles (A) MW1 - NKC '51 MW2SchelfhorstALMELO
    2 apr. 09:00NKC '51 E3 - HKC (He) E2Het RavijnNIJVERDAL
    2 apr. 09:00NKC '51 E1 - HKC (He) E1Het RavijnNIJVERDAL
    2 apr. 09:45Groen Zwart E1 - NKC '51 E2't WooldrikBORNE
    2 apr. 10:05NKC '51 D2 - TOP (V) D1Het RavijnNIJVERDAL
    2 apr. 12:15NKC '51 7 - TOP (V) 3Het RavijnNIJVERDAL
    2 apr. 16:45Devinco A2 - NKC '51 A2KeizerslandenDEVENTER
    9 apr. 13:00NKC '51 F1 - Juventa F1Het RavijnNIJVERDAL
    9 apr. 13:00NKC '51 E2 - Groen Zwart E1Het RavijnNIJVERDAL
    9 apr. 14:00NKC '51 B2 - DOS-WK B1Het RavijnNIJVERDAL
    9 apr. 15:05NKC '51 A2 - Blauw Zwart A2Het RavijnNIJVERDAL
    9 apr. 16:20NKC '51 7 - Oranje Zwart 6Het RavijnNIJVERDAL
rfwbs-slide