• Header NKCĀ“51
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 14:00TOP (V) D1 - NKC '51 D2Het Punt
    5 feb. 10:00NKC '51 D2 - Ons Clubje D2Het Ravijn
    12 feb. 10:45Groen Zwart/Phenix '72 D1 - NKC '51 D2't Wooldrik
    19 feb. 11:00NKC '51 D2 - Groen Zwart/Phenix '72 D1Het Ravijn
    26 feb. 11:00Avereest D1 - NKC '51 D2Citadel
    5 mrt. 10:00NKC '51 D2 - Amicitia D3Het Ravijn
    12 mrt. 15:30Devinco D2 - NKC '51 D2Keizerslanden
    19 mrt. 10:00NKC '51 D2 - Juventa D1Het Ravijn
    2 apr. 10:05NKC '51 D2 - TOP (V) D1Het Ravijn
  • Vervoersschema

    Datum Wedstrijd Bestemming Vervoer
    27-11-2021 Ons Clubje D2 - NKC '51 D2 ENSCHEDE Veenman, Pastink, van den Berg, Albers
    11-12-2021 Amicitia D3 - NKC '51 D2 VRIEZENVEEN Officier, Reijnders, Krommendijk, EEfink
    15-1-2022 Juventa D1 - NKC '51 D2 HARDENBERG Ekelenkamp, Meulman, Bannink, Hegeman
    29-1-2022 TOP (V) D1 - NKC '51 D2 VROOMSHOOP Veenman, Pastink, Bannink, Krommendijk
    12-2-2022 Groen Zwart/Phenix '72 D1 - NKC '51 D2 BORNE
    Eefink, Reijnders, Hegeman, Alberts
    26-2-2022 Avereest D1 - NKC '51 D2 DEDEMSVAART
    Ekelenkamp, Meulman, Pastink, Bannink
    12-3-2022 Devinco D2 - NKC '51 D2 DEVENTER van den Berg, Officier, Veenman, Eefink
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 dec.NKC '51 D2 - Devinco D21 - 3
  • Poulestanden NKC '51 D2 (ZD D-jeugd)

    PositieTeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenDoelsaldoPunten
    1TOP (V) D13300176
    2Juventa D1320174
    3Avereest D1420204
    4Amicitia D34202-44
    5Ons Clubje D2320174
    6Devinco D23102-82
    7Groen Zwart/Phenix '72 D12002-70
    8NKC '51 D22002-120
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Trainingstijden zaal

    Dag Tijdstip Zaal  Zaaldeel
           
    dinsdag 18.00 - 19.00 Gymzaal Bachlaan hele
    donderdag 17.00 - 18.30 Sporthal het Ravijn 1 + 2
           
           
rfwbs-slide