• Header NKCĀ“51
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 feb. 11:00NKC '51 D1 - Apeldoorn D1Het Ravijn
    12 feb. 14:30Rood-Wit D1 - NKC '51 D1Erica Terpstrahal
    19 feb. 12:05NKC '51 D1 - Wit-Blauw/Green Organics D1Het Ravijn
    12 mrt. 13:30Sparta (Zw) D1 - NKC '51 D1Victorium
    19 mrt. 11:05NKC '51 D1 - Amicitia D1Het Ravijn
    26 mrt. 11:05KVZ D1 - NKC '51 D1Hanzehal
  • Vervoersschema

    Datum Wedstrijd Bestemming Vervoer
    27-11-2021 Apeldoorn D1 - NKC '51 D1 APELDOORN Tempert, Gorter, Stefan
    11-12-2021 Wit-Blauw/Green Organics D1 - NKC '51 D1 KAMPEN Abbink, Rutgers, Stefan
    15-1-2022 Amicitia D1 - NKC '51 D1 VRIEZENVEEN Visser, van den Born, Stefan
    12-2-2022 Rood-Wit D1 - NKC '51 D1 WEZEP Hofstede, Beuze, Stefan
    12-3-2022 Sparta (Zw) D1 - NKC '51 D1 ZWOLLE Welleweerd, Gotter, Stefan
    26-3-2022 KVZ D1 - NKC '51 D1 ZUTPHEN Rutgers, Hofstede, Stefan
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden NKC '51 D1 (ZD D-jeugd)

    PositieTeamGespeeldGewonnenGelijkVerlorenDoelsaldoPunten
    1NKC '51 D13210135
    2KVZ D1110042
    3Sparta (Zw) D1110022
    4Amicitia D1210112
    5Apeldoorn D1101001
    6Rood-Wit D12002-90
    7Wit-Blauw/Green Organics D12002-110
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Trainingstijden zaal

    Dag Tijdstip Zaal  Zaaldeel
           
    dinsdag 17.30 - 18.30 Sporthal het Ravijn 1 + 2
    donderdag 18.00 - 19.00 Sporthal het Ravijn 1 + 2
           
           
rfwbs-slide