Programma

Datum/Tijd Wedstrijd Locatie Vertrek Scheidsrechter

18-Sep-2019
20:00 Achilles MW1 – NKC '51 MW1 Gagelman in Nijverdal 19:15

21-Sep-2019
16:00 NKC '51 1 – Drachten / van der Wiel 1 Gagelman in Nijverdal 15:00 R. Meiling
14:30 NKC '51 2 – Drachten / van der Wiel 3 Gagelman in Nijverdal 13:30 B. Eggink
12:30 NKC '51 3 – EKC 2000 2 Gagelman in Nijverdal 11:30
14:00 NKC '51 5 – Groen Zwart 1 Gagelman in Nijverdal 13:00
12:00 NKC '51 A2 – SDO A1 Gagelman in Nijverdal 11:30
11:45 NKC '51 B1 – Amicitia B1 Gagelman in Nijverdal 10:45
11:15 NKC '51 B2 – Juventa B3 Gagelman in Nijverdal 10:45
10:45 TOP C1 – NKC '51 C1 De Bosrand in Vroomshoop 09:50
09:30 Zwart Wit C1 – NKC '51 C2 De Mors in Delden 08:30
10:45 NKC '51 D1 – AVO D1 Gagelman in Nijverdal 10:15
11:15 Juventa D2 – NKC '51 D2 Kruserbrink in Hardenberg 10:05 Theo Stad
11:00 SDO D1 – NKC '51 D3 Veld SDO in Westerhaar-Vriezenv Wijk 10:05
10:45 TOP E1 – NKC '51 E1 De Bosrand in Vroomshoop 09:50
11:00 NKC '51 E2 – EKC Nääs E1 Gagelman in Nijverdal 10:30 Margreeth krommendijk
10:00 NKC '51 E3 – Centrum E1 Gagelman in Nijverdal 09:30 Jef Bolink
10:00 Amicitia E3 – NKC '51 E4 Het Midden in Vriezenveen 09:05
09:45 TOP F1 – NKC '51 F1 De Bosrand in Vroomshoop 08:50
09:00 NKC '51 F2 – Centrum F1 Gagelman in Nijverdal 08:30 Joyce Calkhoven

25-Sep-2019
20:00 NKC '51 MW1 – Ons Clubje MW1 Gagelman in Nijverdal 19:15 Ruud Feddes
20:00 NKC '51 MW2 – Zwart Wit MW1 Gagelman in Nijverdal 19:15 Rudy Calkhoven

28-Sep-2019
16:00 NKC '51 1 – Nic. / Alfa-college 1 Gagelman in Nijverdal 15:00 R. Deen
14:30 NKC '51 2 – Heerenveen 2 Gagelman in Nijverdal 13:30 J.H. Meijlis
14:00 NKC '51 3 – HKC 3 Gagelman in Nijverdal 13:00
14:15 Avereest 1 – NKC '51 4 Korfbalveld in Dedemsvaart 12:35
11:45 Groen Zwart 1 – NKC '51 5 Wooldrik in Borne 10:20
13:00 NKC '51 A1 – Amicitia A1 Gagelman in Nijverdal 12:00 M. Beekman
11:05 SDO A1 – NKC '51 A2 Schoonoord in Schoonoord onbekend
12:15 Amicitia B1 – NKC '51 B1 Het Midden in Vriezenveen 10:50
14:00 Juventa B3 – NKC '51 B2 Kruserbrink in Hardenberg 12:50 Theo Stad
12:00 NKC '51 C1 – TOP C1 Gagelman in Nijverdal 11:30
11:00 NKC '51 C2 – Zwart Wit C1 Gagelman in Nijverdal 10:30 Mark Schooten
11:00 AVO D1 – NKC '51 D1 Marsdijk in Assen 09:20
11:00 NKC '51 D2 – Juventa D2 Gagelman in Nijverdal 10:30 Thijmen Bresser
10:00 NKC '51 D3 – SDO D1 Gagelman in Nijverdal 09:30
11:00 NKC '51 E1 – TOP E1 Gagelman in Nijverdal 10:30
09:30 Centrum E1 – NKC '51 E3 Veld Centrum in De Krim 08:10
10:00 NKC '51 E4 – Amicitia E3 Gagelman in Nijverdal 09:30
10:00 NKC '51 F1 – TOP F1 Gagelman in Nijverdal 09:30 Rubia Manenschijn
09:30 Centrum F1 – NKC '51 F2 Veld Centrum in De Krim 08:10

02-Oct-2019
20:00 Ons Clubje MW1 – NKC '51 MW1 Veld Ons Clubje in Enschede 18:35
20:30 Zwart Wit MW1 – NKC '51 MW2 De Mors in Delden 19:15

05-Oct-2019
17:00 AVO 1 – NKC '51 1 Marsdijk in Assen 14:50 A. Visser
15:30 AVO 2 – NKC '51 2 Marsdijk in Assen 13:20 E.T. Talstra
14:00 Rigtersbleek / Cottus 2 – NKC '51 3 Rigtersbleekcomplex in Enschede 12:25
15:30 NKC '51 4 – Phenix '72 1 Gagelman in Nijverdal 14:30
14:00 NKC '51 5 – Juventa 5 Gagelman in Nijverdal 13:00
17:00 Rood-Wit A1 – NKC '51 A1 De Brink in Wezep 15:15 H. Burchartz
12:30 NKC '51 A2 – Thrianta A1 Gagelman in Nijverdal 12:00
11:15 Juventa B1 – NKC '51 B1 Kruserbrink in Hardenberg 09:35
11:30 Zwart Wit B1 – NKC '51 B2 De Mors in Delden 10:30
11:30 NKC '51 C1 – ZKC '19 C1 Gagelman in Nijverdal 11:00
10:30 NKC '51 C2 – EKC Nääs C1 Gagelman in Nijverdal 10:00
10:10 Heerenveen D1 – NKC '51 D1 De Heide in Heerenveen 08:20
11:00 NKC '51 D2 – Centrum D1 Gagelman in Nijverdal 10:30
10:00 NKC '51 D3 – EKC Nääs D1 Gagelman in Nijverdal 09:30
11:00 NKC '51 E1 – Amicitia E1 Gagelman in Nijverdal 10:30
09:15 Zwart Wit E1 – NKC '51 E2 De Mors in Delden 08:15
10:00 SDO E1 – NKC '51 E3 Veld SDO in Westerhaar-Vriezenv Wijk 09:05
10:00 NKC '51 E4 – TOP E2 Gagelman in Nijverdal 09:30
10:00 NKC '51 F1 – SDO F1 Gagelman in Nijverdal 09:30
10:00 KIOS '45 F1 – NKC '51 F2 Veld KIOS in Sibculo 09:00

09-Oct-2019
20:00 Amicitia MW1 – NKC '51 MW1 Het Midden in Vriezenveen 18:50
20:30 Vakgericht MW1 – NKC '51 MW2 Universiteit Twente in Enschede 19:15

12-Oct-2019
15:30 OWK 1 – NKC '51 1 De Gaveborg in Oostwold 13:10 F. Bruining
13:50 OWK 2 – NKC '51 2 De Gaveborg in Oostwold 11:30 P. Jonkers
15:30 Zwart Wit 4 – NKC '51 4 De Mors in Delden 14:00
14:00 Achilles 3 – NKC '51 5 Ossekoppelerhoek in Almelo 12:35
15:15 SIOS A1 – NKC '51 A1 Molenwiek in Wolvega 13:05 K. Flinkert
12:30 EKC 2000 A1 – NKC '51 A2 Gem. sportpark in Emmen 10:55 Peter Bult
11:15 NKC '51 B1 – KVZ B1 Gagelman in Nijverdal 10:15
12:30 NKC '51 B2 – KIOS '45 / UNI B1 Gagelman in Nijverdal 12:00
10:00 Juventa C1 – NKC '51 C1 Kruserbrink in Hardenberg 08:50
11:15 DOS-WK C1 – NKC '51 C2 Wesselerbrink-noord in Enschede 10:10
10:15 NKC '51 D1 – LDODK / Rinsma Fashion D1 Gagelman in Nijverdal 09:45
10:00 KIOS '45 / UNI D1 – NKC '51 D2 Veld KIOS in Sibculo 09:00
10:00 DOS-WK D1 – NKC '51 D3 Wesselerbrink-noord in Enschede 08:55
10:00 DOS-WK E1 – NKC '51 E1 Wesselerbrink-noord in Enschede 08:55
11:00 NKC '51 E2 – Ons Clubje E1 Gagelman in Nijverdal 10:30 Rubia Manenschijn
10:00 NKC '51 E3 – Avereest E1 Gagelman in Nijverdal 09:30
11:00 EKC Nääs E2 – NKC '51 E4 G.J. van Heekpark in Enschede 09:55
11:15 Juventa F1 – NKC '51 F1 Kruserbrink in Hardenberg 10:05
10:00 NKC '51 F2 – Zwart Wit F1 Gagelman in Nijverdal 09:30

16-Oct-2019
20:00 NKC '51 MW1 – Achilles MW1 Ossekoppelerhoek in Almelo 18:50
20:00 NKC '51 MW2 – Phenix '72 MW1 Gagelman in Nijverdal 19:15

19-Oct-2019
16:00 NKC '51 1 – Sparta 1 Gagelman in Nijverdal 15:00
14:30 NKC '51 2 – Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3 Gagelman in Nijverdal 13:30
14:00 NKC '51 3 – KVZ 3 Gagelman in Nijverdal 13:00
13:00 NKC '51 A1 – Sparta A1 Gagelman in Nijverdal 12:00
10:30 HKC E1 – NKC '51 E2 't Wilbert in Hengelo 09:30
10:00 NKC '51 E3 – SDO E1 Gagelman in Nijverdal 09:30 Margreeth krommendijk

26-Oct-2019
15:30 De Hoeve 1 – NKC '51 1 Sportcomplex in De Hoeve 13:20
17:00 De Hoeve 2 – NKC '51 2 Sportcomplex in De Hoeve 14:50
14:00 Blauw Zwart 2 – NKC '51 3 't Lageveld in Wierden 12:40
15:00 NKC '51 4 – Avereest 1 Gagelman in Nijverdal 14:00
12:30 DOS Kampen / Veltman A1 – NKC '51 A1 De Maten in Kampen 10:35