• Via de knop hieronder is het programma per team te vinden.

    Daaronder een overzicht van het programma en de uitslagen per week. Deze informatie is ook te vinden in de KNKV Wedstrijdzaken app.

    Complete programma per team

  • Programma

    DatumTijdWedstrijdAccommodatie
    23 sep.18:15AKC (Al) E1 - NKC '51 E2Sportcomplex Het Sportpark
    23 sep.20:30SDO (W) MW1 - NKC '51 MW1Veld SDO(w)
    25 sep.09:15Ons Clubje F1 - NKC '51 F1Veld Ons Clubje
    25 sep.10:00Blauw Zwart E1 - NKC '51 E2Sportpark 't Lageveld
    25 sep.10:30NKC '51 E1 - KIOS '45 E1Sportpark Gagelman
    25 sep.10:30Amicitia D1 - NKC '51 D1Sportpark Het Midden
    25 sep.10:30Ons Clubje D1 - NKC '51 D2Veld Ons Clubje
    25 sep.10:40Groen Zwart C1 - NKC '51 C2Sportpark Wooldrik
    25 sep.10:45NKC '51 B2 - KIOS '45 B1Sportpark Gagelman
    25 sep.11:00Avereest E2 - NKC '51 E3Korfbalveld Avereest
    25 sep.11:30Achilles (A) A1 - NKC '51 A2Sportcomplex Ossekoppelerhoek
    25 sep.12:00Devinco B1 - NKC '51 B1Sportpark Rielerenk
    25 sep.13:00Amicitia A1 - NKC '51 A1Sportpark Het Midden
    25 sep.13:15NKC '51 3 - Rigtersbleek 2Rigtersbleekcomplex
    25 sep.14:00NKC '51 4 - Elko 2Sportpark Gagelman
    25 sep.14:30SCO/Motip Dupli C1 - NKC '51 C1Sportcomplex De Hoolt-Tuun
    25 sep.14:30Amicitia 2 - NKC '51 2Sportpark Het Midden
    25 sep.15:30Blauw Zwart 3 - NKC '51 5Sportpark 't Lageveld
    25 sep.15:30De Meeuwen 1 - NKC '51 1Sportpark Putter Eng
    29 sep.18:00Amicitia F1 - NKC '51 F1Sportpark Het Midden
    29 sep.19:45NKC '51 MW2 - Devinco MW1Sportpark Gagelman
    29 sep.20:00Juventa 5 - NKC '51 5Sportpark Kruserbrink
    29 sep.20:30Zwart Wit MW1 - NKC '51 MW1Sportcomplex De Mors
    2 okt.09:30Centrum E1 - NKC '51 E3Veld Centrum
    2 okt.09:30KIOS '45 E2 - NKC '51 E2Sportpark de Dubbeltreffer
    2 okt.09:30Olympia '22 F1 - NKC '51 F1Sportpark De Wildbaan
    2 okt.09:45NKC '51 E1 - Juventa E1Sportpark Gagelman
    2 okt.10:00NKC '51 C1 - Amicitia C1Sportpark Gagelman
    2 okt.10:15NKC '51 B1 - Sparta (Zw) B1Sportpark Gagelman
    2 okt.11:00NKC '51 D1 - Zwart Wit D1Sportpark Gagelman
    2 okt.11:00Blauw Zwart B2 - NKC '51 B2Sportpark 't Lageveld
    2 okt.11:00Juventa A1 - NKC '51 A1Sportpark Kruserbrink
    2 okt.11:30NKC '51 C2 - Amicitia C2Sportpark Gagelman
    2 okt.12:00NKC '51 D2 - Amicitia D2Sportpark Gagelman
    2 okt.12:15Achilles (A) 3 - NKC '51 6Sportcomplex Ossekoppelerhoek
    2 okt.14:00NKC '51 4 - Sparta (Zw) 4Sportpark Gagelman
    2 okt.14:00ROG 2 - NKC '51 2Sportpark Noorddijk
    2 okt.14:40Centrum 1 - NKC '51 5Veld Centrum
    2 okt.15:30NKC '51 3 - TOP (V) 2Sportpark Gagelman
    2 okt.18:00Nic. 1 - NKC '51 1Sportpark De Wijert
    5 okt.18:30NKC '51 C1 - DOS '46 C1Sportpark Gagelman
    6 okt.19:30Devinco MW1 - NKC '51 MW2Sportpark Rielerenk
    6 okt.20:00NKC '51 MW1 - Zwart Wit MW1Sportpark Gagelman
    7 okt.20:30NKC '51 6 - Zwart Wit 4Sportpark Gagelman
    9 okt.09:45NKC '51 F1 - Amicitia F1Sportpark Gagelman
    9 okt.10:00HKC (He) E1 - NKC '51 E1Sportterrein 't Wilbert
    9 okt.10:00DOS-WK D1 - NKC '51 D2Sportpark Wesselerbrink-noord
    9 okt.10:15Juventa B1 - NKC '51 B1Sportpark Kruserbrink
    9 okt.10:30NKC '51 E3 - Achilles (A) E1Sportpark Gagelman
    9 okt.10:30NKC '51 A2 - KIOS '45 A1Sportpark Gagelman
    9 okt.10:45NKC '51 E2 - AKC (Al) E1Sportpark Gagelman
    9 okt.11:15NKC '51 B2 - Zwart Wit B2Sportpark Gagelman
    9 okt.11:45DOS '46 C1 - NKC '51 C1Tussenboerslanden (Nijeveen)
    9 okt.12:00NKC '51 5 - Juventa 5Sportpark Gagelman
    9 okt.12:00Juventa C2 - NKC '51 C2Sportpark Kruserbrink
    9 okt.12:30NKC '51 A1 - Rood-Wit A1Sportpark Gagelman
    9 okt.12:30Avereest D1 - NKC '51 D1Korfbalveld Avereest
    9 okt.13:30NKC '51 6 - KIOS '45 2Sportpark Gagelman
    9 okt.13:30HKC (He) 3 - NKC '51 3Sportterrein 't Wilbert
    9 okt.14:00NKC '51 2 - Ritola 2Sportpark Gagelman
    9 okt.14:00SDO (W) 2 - NKC '51 4Veld SDO(w)
    9 okt.15:30NKC '51 1 - Ritola 1Sportpark Gagelman
    13 okt.19:45NKC '51 MW2 - Ons Clubje MW1Sportpark Gagelman
    13 okt.20:00Achilles (A) MW1 - NKC '51 MW1Sportcomplex Ossekoppelerhoek
    16 okt.09:30NKC '51 E2 - Blauw Zwart E1Sportpark Gagelman
    16 okt.09:30NKC '51 F1 - Ons Clubje F1Sportpark Gagelman
    16 okt.09:30KIOS '45 E1 - NKC '51 E1Sportpark de Dubbeltreffer
    16 okt.09:45NKC '51 D2 - Ons Clubje D1Sportpark Gagelman
    16 okt.10:15NKC '51 C1 - SCO/Motip Dupli C1Sportpark Gagelman
    16 okt.10:30NKC '51 E3 - Avereest E2Sportpark Gagelman
    16 okt.10:45NKC '51 D1 - Amicitia D1Sportpark Gagelman
    16 okt.11:15NKC '51 B1 - Devinco B1Sportpark Gagelman
    16 okt.11:45NKC '51 C2 - Groen Zwart C1Sportpark Gagelman
    16 okt.12:30NKC '51 A1 - KVZ A1Sportpark Gagelman
    16 okt.12:45NKC '51 5 - Blauw Zwart 3Sportpark Gagelman
    16 okt.13:05Centrum A1 - NKC '51 A2Veld Centrum
    16 okt.14:00NKC '51 2 - AVO 2Sportpark Gagelman
    16 okt.14:45Oost-Arnhem 4 - NKC '51 3Oost-Arnhem Arena
    16 okt.15:30NKC '51 1 - AVO 1Sportpark Gagelman
    16 okt.16:00Ons Clubje 2 - NKC '51 4Veld Ons Clubje
    16 okt.16:05Zwart Wit 4 - NKC '51 6Sportcomplex De Mors
    20 okt.20:00NKC '51 MW1 - SDO (W) MW1Sportpark Gagelman
    20 okt.20:30Vakgericht MW1 - NKC '51 MW2Universiteit Twente
    23 okt.09:30NKC '51 E3 - Centrum E1Sportpark Gagelman
    23 okt.11:45HKC (He) B2 - NKC '51 B2Sportterrein 't Wilbert
    23 okt.12:30NKC '51 A2 - HKC (He) A1Sportpark Gagelman
    23 okt.12:30Sparta (Zw) A1 - NKC '51 A1Stadshagen
    23 okt.14:00NKC '51 4 - ZKC '19 4Sportpark Gagelman
    23 okt.14:00De Parabool 2 - NKC '51 2ACLO sportcentrum Paddepoel
    23 okt.15:30NKC '51 3 - SKF 4Sportpark Gagelman
    23 okt.15:30Sparta (Zw) 1 - NKC '51 1Stadshagen
    30 okt.11:30NKC '51 A1 - SKF A2Sportpark Gagelman
    30 okt.12:30Juventa 3 - NKC '51 4Sportpark Kruserbrink
    30 okt.13:00NKC '51 2 - De Wâlden 2Sportpark Gagelman
    30 okt.13:45DVO/Accountor 5 - NKC '51 3Sportpark De Eikelhof
    30 okt.14:30NKC '51 1 - Drachten/Van der Wiel 1Sportpark Gagelman
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    11 sep.Zwart Wit D1 - NKC '51 D15 - 14
    11 sep.Amicitia D2 - NKC '51 D211 - 0
    11 sep.Amicitia C2 - NKC '51 C26 - 2
    11 sep.NKC '51 B2 - TOP (V) B27 - 3
    11 sep.NKC '51 F1 - Olympia '22 F18 - 18 (0 - 2)
    11 sep.Juventa E1 - NKC '51 E13 - 7
    11 sep.NKC '51 E2 - KIOS '45 E20 - 0
    11 sep.Amicitia C1 - NKC '51 C15 - 14
    11 sep.NKC '51 5 - Centrum 18 - 19
    11 sep.Sparta (Zw) B1 - NKC '51 B17 - 5
    11 sep.Zwart Wit A2 - NKC '51 A216 - 4
    11 sep.SKF A2 - NKC '51 A18 - 16
    11 sep.NKC '51 6 - Achilles (A) 35 - 10
    11 sep.NKC '51 4 - Juventa 311 - 8
    11 sep.De Wâlden 2 - NKC '51 215 - 15
    11 sep.3 - DVO/Accountor 513 - 19
    11 sep.Drachten/Van der Wiel 1 - NKC '51 112 - 13
    15 sep.NKC '51 MW1 - Achilles (A) MW110 - 14
    15 sep.Ons Clubje MW1 - NKC '51 MW210 - 10
    18 sep.NKC '51 E1 - HKC (He) E19 - 3
    18 sep.NKC '51 D2 - DOS-WK D10 - 17
    18 sep.Achilles (A) E1 - NKC '51 E310 - 0
    18 sep.NKC '51 D1 - Avereest D19 - 0
    18 sep.NKC '51 B1 - Juventa B13 - 12
    18 sep.NKC '51 C2 - Juventa C27 - 4
    18 sep.NKC '51 A1 - Apeldoorn A110 - 16
    18 sep.Apeldoorn 4 - 316 - 10
    18 sep.NKC '51 A2 - Blauw Zwart A210 - 14
    18 sep.KIOS '45 2 - NKC '51 614 - 6
    18 sep.NKC '51 2 - OWK 212 - 12
    18 sep.Blauw Zwart 2 - NKC '51 412 - 19
    18 sep.NKC '51 1 - OWK 114 - 11
    21 sep.Rigtersbleek B2 - NKC '51 B212 - 4
    22 sep.NKC '51 MW2 - Vakgericht MW111 - 12