Zaalwachtschema

Zaalwachtschema Competitie 2018-2019 
24-11-2018
Tijd Wedstrijd Zaalwacht
9:00 NKC ’51 E1 – TOP (V) E1 Krukkert, Versteeg
9:00 NKC ’51 E2 – Achilles (A) E1 Krukkert, Versteeg
9:00 NKC ’51 F2 – KIOS ’45 F1 Krukkert, Versteeg
10:00 NKC ’51 D2 – HKC (He) D1 Krukkert, Versteeg
11:00 NKC ’51 A2 – Wesstar A1 Poppe, de Jong
12:10 NKC ’51 B1 – Dindoa B1 Poppe, de Jong
13:10 NKC ’51 A1 – Wageningen A2 Mark A2, Nick A2
14:20 NKC ’51 2  –  Wageningen 4 Mark A2, Nick A2
15:45 NKC ’51 1  –   Revival 1 Mark A2, Nick A2
1-12-2018
Tijd Wedstrijd Zaalwacht
9:00 NKC ’51 D3 – KIOS ’45/UNI D1 Lensen, Ottink
10:00 NKC ’51 D1 – Amicitia D2 Lensen, Ottink
11:00 NKC ’51 C2 – Amicitia C3 Klompjan, Koldewe
12:00 NKC ’51 B2 – Regio ’72 B1 Klompjan, Koldewe
13:00 NKC ’51 3  – Zwart Wit 2 Martijn 4e, Lisanne 4e
14:10 NKC ’51 5  – TOP (V) 3 Martijn 4e, Lisanne 4e/ Stefan 3e, Annika 3e
15:20 NKC ’51 4  – KVZ 3 Stefan 3e, Annika 3e
8-12-2018
Tijd Wedstrijd Zaalwacht
9:00 NKC ’51 E2 – Amicitia E3 Veldhuizen, Ekelenkamp
9:00 NKC ’51 F1 – Achilles (A) F1 Veldhuizen, Ekelenkamp
9:00 NKC ’51 F3 – Amicitia F3 Veldhuizen, Ekelenkamp
10:00 NKC ’51 D1 – Zwart Wit D2 Veldhuizen, Ekelenkamp
11:00 NKC ’51 C2 – Zwart Wit C2 Timmermans, Steijn
12:00 NKC ’51 C1 – HKC (He) C1 Timmermans, Steijn
13:00 NKC ’51 B2 – DOS-WK B2 Oudejans, Heerink
14:00 NKC ’51 3  – Rheko 3 Oudejans, Heerink
15:10 NKC ’51 4  – Kesteren 2 Oudejans, Heerink
15-12-2018
Tijd Wedstrijd Zaalwacht
9:00 NKC ’51 E1 – Juventa E1 Evers, Krombos
9:00 NKC ’51 F2 – Amicitia F2 Evers, Krombos
10:00 NKC ’51 C1 – Phenix ’72/Groen Zwart C1 Evers, Krombos
11:00 NKC ’51 B1 – KVZ B1 Hofstede, Lentelink
12:00 NKC ’51 A2 – Apeldoorn A2 Hofstede, Lentelink
13:10 NKC ’51 A1 – KVZ A1 Hofstede, Lentelink
14:20 NKC ’51 2  – Noviomagum 2 Ramon B1, Tim B1
15:45 NKC ’51 1  – Noviomagum 1 Ramon B1, Tim B1
12-1-2019
Tijd Wedstrijd Zaalwacht
9:00 NKC ’51 E2 – Centrum E2 van Empelen, Reijnders
9:00 NKC ’51 F2 – TOP (V) F2 van Empelen, Reijnders
10:00 NKC ’51 D3 – Achilles (A) D1 van Empelen, Reijnders
11:00 NKC ’51 B2 – Apeldoorn B3 Middelkamp, Weijermars
12:00 NKC ’51 C1 – Zwart Wit C1 Middelkamp, Weijermars
13:00 NKC ’51 3  – Apeldoorn 3 Daniele 4e, Ard 4e
14:10 NKC ’51 5  – KIOS ’45 3 Daniele 4e, Ard 4e/ Stafan B 5e, Nienke 5e
15:20 NKC ’51 4  – Oost-Arnhem 3 Stafan B 5e, Nienke 5e
19-1-2019
Tijd Wedstrijd Zaalwacht
9:30 NKC ’51 E1 – Amicitia E1 Zwijnenberg, Visser
9:30 NKC ’51 F1 – Juventa F1 Zwijnenberg, Visser
9:30 NKC ’51 F3 – Blauw Zwart F1 Zwijnenberg, Visser
10:30 NKC ’51 D3 – Centrum D1 Zwijnenberg, Visser
11:30 NKC ’51 D2 – Rigtersbleek/Cottus D2 Pennings, Nieboer
12:30 NKC ’51 D1 – SDO (W) D1 Pennings, Nieboer
13:30 NKC ’51 B1 – Amicitia B1 Brinkman, Schippers
14:30 NKC ’51 A2 – Rigtersbleek/Cottus A2 Brinkman, Schippers
15:40 NKC ’51 A1 – ASVD A1 Brinkman, Schippers
16:50 NKC ’51 2  – Rigtersbleek/Cottus 2 Ruben A2, Eline A2
18:15 NKC ’51 1  – Rigtersbleek/Cottus 1 Ruben A2, Eline A2
26-1-2019
Tijd Wedstrijd Zaalwacht
9:00 NKC ’51 E2 – Elko E2 Alberts, Veneklaas
9:00 NKC ’51 F2 – Olympia ’22 F2 Alberts, Veneklaas
10:00 NKC ’51 C2 – Ons Clubje C1 Alberts, Veneklaas
11:00 NKC ’51 B2 – KVZ B3 ter Halle, Reimert
12:00 NKC ’51 C1 – DOS-WK C1 ter Halle, Reimert
13:00 NKC ’51 3  – Blauw Zwart 2 Jolijn 4e, Arne 4e
14:10 NKC ’51 5  – Oranje Zwart 5 Jolijn 4e, Arne 4e/ Agnes 3e, Patricia 3e
15:20 NKC ’51 4  – Synergo 2 Agnes 3e, Patricia 3e
2-2-2019
Tijd Wedstrijd Zaalwacht
9:00 NKC ’51 F1 – TOP (V) F1 Hofstede, Harmsen
9:00 NKC ’51 F3 – Phenix ’72 F1 Hofstede, Harmsen
10:00 NKC ’51 D3 – TOP (V) D1 Hofstede, Harmsen
11:00 NKC ’51 C2 – Rigtersbleek/Cottus C2 Woertman, Greiner
12:00 NKC ’51 B2 – Zwart Wit B2 Woertman, Greiner
13:00 NKC ’51 3  – DOS-WK 3 Frank 4e, Karin 4e
14:10 NKC ’51 5  – Sparta (Zw) 5 Frank 4e, Karin 4e / Rutger 3e, Jasper 3e
15:20 NKC ’51 4  – Devinco 2 Rutger 3e, Jasper 3e
9-2-2019
Tijd Wedstrijd Zaalwacht
10:30 NKC ’51 E2 – KIOS ’45/UNI E2 Ipenburg, Beuze
10:30 NKC ’51 F2 – AKC (Al) F1 Ipenburg, Beuze
11:30 NKC ’51 D2 – DOS-WK D1 Ipenburg, Beuze
12:30 NKC ’51 C1 – SDO (W) C1 Krisman, Koopmans
13:30 NKC ’51 B1 – Rood-Wit B1 Krisman, Koopmans
14:30 NKC ’51 A2 – Devinco A1 Manenschijn, de Wilde
15:40 NKC ’51 A1 – Oost-Arnhem A1 Manenschijn, de Wilde
16:50 NKC ’51 2 – Spirit 2 Rubia A2, Lisa A2
18:15 NKC ’51 1  – Spirit 1 Rubia A2, Lisa A2
2-3-2019
Tijd Wedstrijd Zaalwacht
10:30 NKC ’51 E1 – Blauw Zwart E1 Calkhoven, Slooyer
11:30 NKC ’51 D2 – Juventa D2 Calkhoven, Slooyer
12:30 NKC ’51 D1 – Blauw Zwart D1 Mulder, van de Born
13:30 NKC ’51 B1 – Juventa B1 Mulder, van de Born
14:30 NKC ’51 A2 – Blauw Zwart A1 Bakhuis, Huiskes
15:40 NKC ’51 A1 – SKF A2 Bakhuis, Huiskes
16:50 NKC ’51 2  – Dindoa 3 Linde A2, Merrin A2
18:15 NKC ’51 1    – Synergo 1 Linde A2, Merrin A2
9-3-2019
Tijd Wedstrijd Zaalwacht
9:00 NKC ’51 E2 – AKC (Al) E1 Veldhuizen, ten Hove
9:00 NKC ’51 F1 – Centrum F1 Veldhuizen, ten Hove
9:00 NKC ’51 F3 – Zwart Wit F1 Veldhuizen, ten Hove
10:00 NKC ’51 D3 – EKC 2000 D1 Veldhuizen, ten Hove
11:00 NKC ’51 C2 – Juventa C3 Ottink, Vleugels
12:00 NKC ’51 C1 – Juventa C2 Ottink, Vleugels
13:00 NKC ’51 3  – EKCA/CIBOD 2 Esther 4e, Rudy 4e
14:10 NKC ’51 5  – Juventa 5 Inge 3e, Mark 3e/ Esther 4e, Rudy 4e
15:20 NKC ’51 4  – Juventa 2 Inge 3e, Mark 3e
16-3-2019
Tijd Wedstrijd Zaalwacht
9:00 NKC ’51 F1 – Olympia ’22 F1 Abbink, Koopmans
11:30 NKC ’51 E1 – DOS-WK E1 Tempert, Meijerink
11:30 NKC ’51 F3 – KVZ F3 Tempert, Meijerink
12:30 NKC ’51 D2 – Zwart Wit D1 Tempert, Meijerink
13:30 NKC ’51 D1 – TOP (V) D2 Pennings, Bolink
14:30 NKC ’51 B1 – Apeldoorn B1 Pennings, Bolink
15:35 NKC ’51 A1 – Apeldoorn A1 Pennings, Bolink
16:50 NKC ’51 2  – Sparta (N) 2 Sanne B1, Kyra B1
18:15 NKC ’51 1  – Sparta (N) 1 Sanne B1, Kyra B1
23-3-2019
Tijd Wedstrijd Zaalwacht
9:00 NKC ’51 F2 – Juventa F2 Sourbag, Gorter
10:00 NKC ’51 D3 – Juventa D3 Sourbag, Gorter
11:00 NKC ’51 C2 – TOP (V) C1 Heinhuis, Dekker
12:00 NKC ’51 C1 – EKC Nääs C1 Heinhuis, Dekker
13:00 NKC ’51 3  – Zwaluwen 2 Rudy 4e, Willem 4e
14:10 NKC ’51 5  – Devinco 5 Rudy 4e, Willem 4e/ Tim 3e, Patricia 3e
15:20 NKC ’51 4  – Revival 2 Tim 3e, Patricia 3e
30-3-2019
Tijd Wedstrijd Zaalwacht
10:30 NKC ’51 E1 – HKC (He) E1 Veenman, Heuver
10:30 NKC ’51 F1 – Amicitia F1 Veenman, Heuver
10:30 NKC ’51 F3 – DOS-WK F1 Veenman, Heuver
11:30 NKC ’51 D2 – Olympia ’22 D1 Veenman, Heuver
12:30 NKC ’51 D1 – Rigtersbleek/Cottus D1 Schrijvers, Doedens
13:30 NKC ’51 B2 – Mélynas B1 Schrijvers, Doedens
14:30 NKC ’51 A2 – Zwaluwen A1 Hartkamp, Jansen
15:40 NKC ’51 A1 – Sparta (Zw) A1 Hartkamp, Jansen
16:50 NKC ’51 2  – De Meeuwen 4 Ruben A2, Emma A2
18:15 NKC ’51 1  – Juventa 1 Ruben A2, Emma A2