Kantinerooster

Week dag Datum Activiteit Tijd Barvrijwilligers
33 Maandag 10-aug Deze week starten de trainingen voor alle teams 19.30 – eind Afvalbak aan de weg
  Dinsdag 11-aug   18.45 – 22.15 Irma
  Woensdag 12-aug ABC – JdB 09.00 – 12.00 Jeroen
  Donderdag 13-aug   18.45 – 22.15 1 persoon
  Vrijdag 14-aug      
  Zaterdag 15-aug   08.30 – 12.00  
        12.00 – 15.30  
      kantine open 16.00 – 18.30 Hans
 
34 Maandag 17-aug   19.30 – eind  
  Dinsdag 18-aug   18.45 – 22.15 Ruud va 19.00
  Woensdag 19-aug ABC – JdB 09.00 – 12.00 Jeroen
  Donderdag 20-aug   18.45 – 22.15 Raymond
  Vrijdag 21-aug      
  Zaterdag 22-aug Oefentoernooi A1 en A2 11.00 – 14.00 Ruud
      Tête à Tête toernooi JdB 14.00 – 16.30 Harco & Orionne
 
35 Maandag 24-aug   19.30 – eind Afvalbak aan de weg
  Dinsdag 25-aug   18.45 – 22.15 Rudy
  Woensdag 26-aug ABC – JdB 09.00 – 12.00 Jeroen
  Donderdag 27-aug   18.45 – 22.15 Mirjam P
  Vrijdag 28-aug      
  Zaterdag 29-aug Seizoensopening 08.00 – 11.30 Irma & Wilma
        11.30 – 15.00 Angela & Selma
        15.00 – 18.00 Marjan & Ruben Versteeg
 
36 Maandag 31-aug   19.30 – eind  
  Dinsdag 1-sep   18.45 – 22.15 Wilma
          Oudpapier aan de weg (Martin)
  Woensdag 2-sep ABC – JdB 09.00 – 12.00 Jeroen
  Donderdag 3-sep   18.45 – 22.15 Raymond
  Vrijdag 4-sep      
  Zaterdag 5-sep Veldcompetitie 1 08.30 – 12.00 Janet & Irma
        12.00 – 15.30 Judith de Jong & Marjan Versteeg
        15.30 – eind  Rene en Wido
 
37 Maandag 7-sep Sportverkiezingscomm 19.30 – eind Hans
          Afvalbak aan de weg
  Dinsdag 8-sep   18.45 – 22.15 1 persoon
  Woensdag 9-sep ABC – JdB 09.00 – 12.00 Jeroen
  Donderdag 10-sep Bestuur SNO 18.45 – 22.15 1 persoon
  Vrijdag 11-sep      
  Zaterdag 12-sep Veldcompetitie 2 08.30 – 12.00 Ingrid W & Angela
        12.00 – 15.30 ?? & John
      1e thuis (kokkerellen Karen Bril) 15.30 – eind  Sandra, Antoinette & Wendy
 
38 Maandag 14-sep   19.30 – eind  
  Dinsdag 15-sep   18.45 – 22.15 Ruud va 19.00
  Woensdag 16-sep ABC – JdB 09.00 – 12.00 Jeroen
      Praatavond CC’75 ? Hans & Frits
  Donderdag 17-sep   18.45 – 22.15 Raymond
  Vrijdag 18-sep      
  Zaterdag 19-sep Veldcompetitie 3 08.30 – 12.00 Chiel & Nathalie
        12.00 – 15.30 Yvon & Karen
        15.30 – eind  Rene & Andre
 
39 Maandag 21-sep   19.30 – eind Afvalbak aan de weg
  Dinsdag 22-sep   18.45 – 22.15 Rudy
  Woensdag 23-sep ABC – JdB 09.00 – 12.00 Jeroen
  Donderdag 24-sep   18.45 – 22.15 Mirjam P
  Vrijdag 25-sep      
  Zaterdag 26-sep Veldcompetitie 4 08.30 – 12.00 Willy & Angela
        12.00 – 15.30 John & Chiel
        15.30 – eind  Harry & Wido
 
40 Maandag 28-sep   19.30 – eind  
  Dinsdag 29-sep   18.45 – 22.15 Wilma
  Woensdag 30-sep ABC – JdB 09.00 – 12.00 Jeroen
  Donderdag 1-okt   18.45 – 22.15 Raymond
  Vrijdag 2-okt      
  Zaterdag 3-okt Veldcompetitie 5 08.30 – 12.00 Janet & Irma
        12.00 – 15.30 Wilma & Ingrid W.
      1e thuis 15.30 – eind  Harco, Orionne & Wendy
 
41 Maandag 5-okt Sportverkiezingscomm 19.30 – eind Hans
          Afvalbak aan de weg
  Dinsdag 6-okt JALV SNO va 20.45 18.45 – eind  Hans & Frits
  Woensdag 7-okt ABC – JdB 09.00 – 12.00 Jeroen
  Donderdag 8-okt   18.45 – 22.15 1 persoon
  Vrijdag 9-okt      
  Zaterdag 10-okt Veldcompetitie 6 08.30 – 12.00 Angela & ??
        12.00 – 15.30 Selma & Marjan Versteeg
        15.30 – eind  Harry & 1 persoon
 
42 Maandag 12-okt   19.30 – eind  
  Dinsdag 13-okt   18.45 – 22.15 Ruud va 19.00
          Oudpapier aan de weg (Martin)
  Woensdag 14-okt ABC – JdB 09.00 – 12.00 Martin
  Donderdag 15-okt   18.45 – 22.15 Raymond
  Vrijdag 16-okt      
  Zaterdag 17-okt Veldcompetitie 7 12.00 – 15.30 Chiel en Nathalie
      1e thuis 15.30 – eind  Rene, Wido & Andre
      Geen ochtendprogramma    
 
43 Maandag 19-okt   19.30 – eind Afvalbak aan de weg
  Dinsdag 20-okt   18.45 – 22.15 Rudy
  Woensdag 21-okt ABC – JdB 09.00 – 12.00 Jeroen
  Donderdag 22-okt   18.45 – 22.15 1 persoon
  Vrijdag 23-okt      
  Zaterdag 24-okt Veldcompetitie 8 12.00 – 15.30 Janet & Irma
      1e thuis 15.30 – eind  Sandra, Antoinette & Wendy
      Geen ochtendprogramma    
 
44 Maandag 26-okt Nog veldtrainingen?? 19.30 – eind  
  Dinsdag 27-okt   18.45 – 22.15 ??
  Woensdag 28-okt ABC – JdB 09.00 – 12.00 Jeroen
  Donderdag 29-okt Bestuur SNO 18.45 – 22.15 Raymond
  Vrijdag 30-okt      
  Zaterdag 31-okt Kantine open? 08.30 – 12.00 ??
        12.00 – 15.30 ??
        15.30 – eind  ??