Kantinerooster

week dag datum   tijd kantinedienst
           
38 Maandag 16-sep      
  Dinsdag 17-sep Training, JdB, SNO 19:45 – 22:15 Peter Borgers
        22:15 – Eind 3e (Selectie sluit af)
  Woensdag 18-sep ABC Jeu de Boules 09:00 – 12:00 Jeroen
      Midweek en CC ’75 19:00 – Eind Hans & Frits
  Donderdag 19-sep Training, JdB (OC4) 18:45 – 22:15 Vrijwilliger gezocht
       en bestuur SNO 22:15 – Eind 2e (Rita sluit af)
  Vrijdag 20-sep      
  Zaterdag 21-sep Competitie 8:45 – 12:00 Wilma & Ingrid (Rene opent)
        12:00 – 15:30 Irma & Femke
        15:30 – Eind Andre, Rene & Wido
           
39 Maandag 23-sep      (Vuilcontainer aan de weg)
  Dinsdag 24-sep Training, JdB, SNO 18:30 – 22:15 Rudy C. & Mirjam
        22:15 – Eind 1e (Selectie sluit af)
  Woensdag 25-sep ABC Jeu de Boules 09:00 – 12:00 Jeroen
      Midweek 19:00 – Eind Midweek
  Donderdag 26-sep Training, JdB (OC5) 18:45 – 22:15 Raymond H.
        22:15 – Eind 4e (Rita sluit af)
  Vrijdag 27-sep Recreantentournooi 19.00- eind Gerdien & Peter Timmerman
  Zaterdag 28-sep Competitie 9:15 – 12:30 Irma & Willy (Gerdien opent)
        12:30 – 15:30 Harco & Wouter 
        15:30 – Eind Wendy, Sandra & Antoinette (Wido sluit)
           
40 Maandag 30-sep      
  Dinsdag 1-okt Training, JdB, SNO 19:45 – 22:15 Karen B. (Papiercontainers aan de weg)
        22:15 – Eind 3e (Selectie sluit af)
  Woensdag 2-okt ABC Jeu de Boules 09:00 – 12:00 Jeroen
  Donderdag 3-okt Training, JdB (OC6) 18:45 – 22:15 Vrijwilliger gezocht
        22:15 – Eind 2e (Rita sluit af)
  Vrijdag 4-okt      
  Zaterdag 5-okt Competitie 9:15 – 13:00 Wido en Yvon ( Wido opent )
        13:00 – Eind Rene en Andre ( Rene sluit )
           
41 Maandag 7-okt     Vuilcontainer aan de weg
  Dinsdag 8-okt Training, JdB, SNO 19:45 – 22:15 Peter Borgers
        22:15 – Eind 4e (Paul sluit af)
  Woensdag 9-okt ABC Jeu de Boules 09:00 – 12:00 Jeroen
  Donderdag 10-okt Training, JdB 18:45 – 22:15 Raymond H.
        22:15 – Eind 2e (… sluit af)
  Vrijdag 11-okt JdB buurtvereniging Noetsele    
  Zaterdag 12-okt Competitie 9:15 – 12:30  Irma en Janet (Rene opent)
        12:30 – 15:30 Chiel en Femke
        15:30 – Eind Wouter en Jeroen ( Wido sluit )
           
42 Maandag 14-okt      
  Dinsdag 15-okt Training, JdB, SNO 18:45 – 22:15 Bertus van Heun ?
        22:15 – Eind 1e (Selectie sluit af)
  Woensdag 16-okt ABC Jeu de Boules 09:00 – 12:00 Jeroen
  Donderdag 17-okt Training, JdB 18:45 – 22:15 Vrijwilliger gezocht
        22:15 – Eind 4e (Rita sluit af)
  Vrijdag 18-okt      
  Zaterdag 19-okt Competitie 9:15 – 12:00 Vrijwilligers gezocht
        12:00 – 15.30 Gerdien en Karen
        15.30 – Eind Harco en Orionne  (Gerdien sluit)