Agenda

Agenda 2019

 

NKC ’51 Jeu de Boules

Nijverdal

Datum   Activiteit Plaats
vrijdag 11 januari   Nieuwjaarsreceptie NKC ’51 Nijverdal
vrijdag 18 januari   Gezellige avond JdB Nijverdal
zaterdag 2 februari   Manegetoernooi Derkjeshoeve Nijverdal
zaterdag 9 februari   Krokus Toernooi De Toss (Overdekt) Almelo
vrijdag 1 maart   Vrijwilligersavond NKC ’51 Nijverdal
zondag 3 maart   Voorjaars Triplet Toernooi De Toss (Overdekt) Almelo
vrijdag 15 maart   JdB tweekamp NKC ’51 – SNO Nijverdal
donderdag 21 maart   Onderlinge Voorjaars Competitie 1 Nijverdal
zaterdag 23 maart   18e Voorjaarstoernooi Nijverdal
dinsdag 26 maart   Regiocup 1 (Butenboel, Holten) Nijverdal
donderdag 28 maart   Onderlinge Voorjaars Competitie 2 Nijverdal
zaterdag 30 maart   Bolhaar Toernooi ‘L Equipe Enschede
donderdag 4 april   Onderlinge Voorjaars Competitie 3 Nijverdal
zondag 7 april   Alfred Dekrout Boortorentoernooi Hengelo
dinsdag 9 april   Regiocup 2 (Vrij) Nijverdal
donderdag 11 april   Onderlinge Voorjaars Competitie 4 Nijverdal
zaterdag 13 april   17e Roel Velthuis Tête à Tête toernooi (intern) Nijverdal
donderdag 18 april   Onderlinge Voorjaars Competitie 5 Nijverdal
zaterdag 20 april   Doublette toernooi (vaste partner) Rijssen
dinsdag 23 april   Regiocup 3 (Raboules ’98, Lemelerveld) Lemelerveld
woensdag 24 april   15e SV Haarle Toernooi Haarle
donderdag 25 april   Onderlinge Voorjaars Competitie 6 Nijverdal
donderdag 2 mei   Onderlinge Voorjaars Competitie 7 Nijverdal
zaterdag 4 mei   Van Zomp tot Klomp toernooi (doublette) Enter
dinsdag 7 mei   Regiocup 4 (Le Biberon, Delden) Nijverdal
donderdag 9 mei   Onderlinge Voorjaars Competitie Reserve 1 Nijverdal
zaterdag 11 mei   Voorjaarstoernooi (doublette) Hardenberg
dinsdag 14 mei   Regiocup 5 (De Vijfhoek, Colmschate) Deventer
woensdag 15 mei   6e Half Varken Mixed toernooi
(Organisatie: Bertus en Frits)
Nijverdal
donderdag 16 mei   Onderlinge Voorjaars Competitie Reserve 2 Nijverdal
donderdag 23 mei   Onderlinge Voorjaars Competitie Reserve 3 Nijverdal
dinsdag 28 mei   Regiocup 6 (Boule ’88, Dalfsen) Nijverdal
donderdag 30 mei   Hemelvaartsdag Nijverdal
dinsdag 4 juni   Regiocup 7 (’t Enterse Butje, Enter) Enter
dinsdag 18 juni   Regiocup 8 (Markvogels Boules, Markelo) Nijverdal
woensdag 19 juni   Algemene Ledenvergadering NKC ’51 Nijverdal
donderdag 20 juni   HoFei-Cup (intern) Nijverdal
dinsdag 25 juni   Regiocup 9 (Riessense Boulers, Rijssen) Rijssen
zaterdag 20 juli   BSB (Bagno) Burgsteinfurt (Dld)
donderdag 29 augustus   Onderlinge Najaars Competitie 1 Nijverdal
zaterdag 31 augustus   NKC ’51 Familiedag Nijverdal
donderdag 5 september   Onderlinge Najaars Competitie 2 Nijverdal
zaterdag 7 september   Slotdag Regiocup Nijverdal
donderdag 12 september   Onderlinge Najaars Competitie 3 Nijverdal
donderdag 19 september   Onderlinge Najaars Competitie 4 Nijverdal
donderdag 26 september   Onderlinge Najaars Competitie 5 Nijverdal
donderdag 3 oktober   Onderlinge Najaars Competitie 6 Nijverdal
zaterdag 5 oktober   2e Keune toernooi Holten
donderdag 10 oktober   Onderlinge Najaars Competitie 7 Nijverdal
donderdag 17 oktober   Onderlinge Najaars Competitie Reserve 1 Nijverdal
donderdag 24 oktober   Onderlinge Najaars Competitie Reserve 2 Nijverdal
donderdag 31 oktober   Onderlinge Najaars Competitie Reserve 3 Nijverdal
zondag 27 oktober ? Toernooi bij Rigtersbleek Enschede
zaterdag 9 november   Doublette toernooi (vaste partner) Rijssen
donderdag 21 november   Vergadering met alle boulers Nijverdal
zondag 24 november ? Wegenzout toernooi Zoaltboulers Hengelo
donderdag 28 november   9e Tieme Wind Triplette toernooi (intern) Nijverdal
       
       
  ? Verrassingstoernooitjes Nijverdal
  ? Vergaderingen JdB Nijverdal
  ? Toernooien in BurgSteinfurt BurgSteinfurt
       
maandag 22 april   2e paasdag  
zaterdag 27 april   Koningsdag  
zondag 5 mei   Bevrijdingsdag  
donderdag 30 mei   Hemelvaartsdag  
maandag 10 juni   2e pinksterdag  

Daar waar een vraagteken (?) staat is de datum nog niet zeker!