Indeling Zaalcompetitie Wedstrijdklassen + BreedteKorfbal

      Reacties uitgeschakeld voor Indeling Zaalcompetitie Wedstrijdklassen + BreedteKorfbal
Indeling Zaalcompetitie Wedstrijdklassen
Eerste klasse
  1D      
1 NKC ’51 1 za Nijverdal
2 Spirit 1 za Voorthuizen
3 Noviomagum 1 za Nijmegen
4 Rigtersbleek/Cottus 1 za Enschede
5 MIA 1 za Amersfoort
6 TOP (V) 1 za Vroomshoop
7 Telstar/dé Register Makelaar 1 za Hoevelaken
8 ODIK 1 za Barneveld
       
Reserve tweede klasse
  R2F      
1 NKC ’51 2 za Nijverdal
2 Spirit 2 za Voorthuizen
3 Noviomagum 2 za Nijmegen
4 Rigtersbleek/Cottus 2 za Enschede
5 KVZ 3 za Zutphen
6 DVO/Accountor 4 za Bennekom
7 DOS-WK 2 za Enschede
8 Wageningen 6 za Wageningen
       
Reserve derde klasse
  R3D      
1 Oerterp/VKC 2 za Ureterp
2 Elko 2 za Elim
3 HHV 2 za Hollandscheveld
4 Udiros 2 za Nieuwehorne
5 NKC ’51 3 za Nijverdal
6 TOP (V) 2 za Vroomshoop
7 Drachten/Van der Wiel 5 za Drachten
8 Vlug & Vaardig (G) 2 za Garyp
       
  R3F      
1 De Hoeve 3 za De Hoeve
2 Oranje Zwart 3 za Zwolle
3 DOS Kampen/Veltman 3 za Kampen
4 SCO 4 za Oldeholtpade
5 NKC ’51 4 za Nijverdal
6 ASVD 4 za Dronten
7 Sparta (Zw) 3 za Zwolle
8 Unitas/Perspectief 4 za Harderwijk
       
A-jeugd overgangsklasse
  AOKA      
1 NKC ’51 A1 za Nijverdal
2 DOS ’46 A2 za Nijeveen
3 Flamingo’s A1 za Buitenpost
4 SCO A1 za Oldeholtpade
6 Wageningen A1 za Wageningen
7 LDODK/Rinsma Fashion A1 za Terwispel-Gorredijk
8 Drachten/Van der Wiel A1 za Drachten
       
B-jeugd 1e klasse
  B1B      
1 NKC ’51 B1    Nijverdal
2 DOS ’46 B2    Nijeveen
3 Amicitia B1    Vriezenveen
5 EKC 2000 B1    Emmen
6 KVZ B1    Zutphen
7 Juventa B1    Hardenberg
8 Apeldoorn B1    Apeldoorn
 
Indeling Zaalcompetitie BreedteKorfbal
       
  Poule 50 S5  
1 Regio ’72 5 Za Vaassen
2 Blauw Zwart 4 Za Wierden
3 NKC ’51 5 Za Nijverdal
4 SEV 4 Za Zelhem
5 KIOS ’45 3 Za Sibculo
6 Devinco 5 Za Deventer
7 TOP (V) 3 Za Vroomshoop
       
  Poule 36 S6  
1 Regio ’72 4 Za Vaassen
2 SEV 3 Za Zelhem
3 Olympia ’22 3 Za Borculo
4 DOS-WK 7 Za Enschede
5 NKC ’51 6 Za Nijverdal
6 KVZ 5 Za Zutphen
7 Apeldoorn 7 Za Apeldoorn
       
  Poule 10 MW1  
1 Zwart Wit MW1 Do Delden
2 Achilles (A) MW1 Wo Almelo
3 Sparta (Zw) MW1 Di Zwolle
4 Ons Clubje MW1 Wo Enschede
5 Vakgericht MW1 Di Enschede
6 NKC ’51 MW1 Wo Nijverdal
7 Groen Zwart MW1 Di Borne
       
  Poule 15 MW2  
1 Elburg MW1 Wo Elburg
2 DOS Kampen/Veltman MW2 Di Kampen
3 De Meeuwen MW3 Wo Putten
4 NKC ’51 MW2 Wo Nijverdal
5 Oranje Zwart MW1 Di Zwolle
6 ZKC ’19 MW1 Di Zuidwolde
7 ASVD MW1 Wo Dronten
       
  Poule 4 A2  
1 TOP (V) A1 Za Vroomshoop
2 NKC ’51 A2 Za Nijverdal
3 DOS-WK A1 Za Enschede
4 Achilles (A) A1 Za Almelo
5 EKC Nääs A1 Za Enschede
6 Rigtersbleek/Cottus A1 Za Enschede
7 Phenix ’72 A1 Za Goor
       
  Poule 23 A3  
1 Achilles (A) A2 Za Almelo
2 Blauw Zwart A1 Za Wierden
3 EKC 2000 A2 Za Emmen
4 HKC (He) A2 Za Hengelo Ov
5 Amicitia A2 Za Vriezenveen
6 NKC ’51 A3 Za Nijverdal
7 Juventa A2 Za Hardenberg
       
  Poule 44 B2  
1 Centrum B1 Za De Krim
2 Zwart Wit B1 Za Delden
3 NKC ’51 B2 Za Nijverdal
4 TOP (V) B2 Za Vroomshoop
5 Amicitia B3 Za Vriezenveen
6 Juventa B4 Za Hardenberg
7 Groen Zwart B1 Za Borne
       
  Poule 5 C1  
1 ZKC ’19 C1 Za Zuidwolde
2 EKC 2000 C2 Za Emmen
3 NKC ’51 C1 Za Nijverdal
4 Thrianta C1 Za Hoogeveen
5 TOP (V) C1 Za Vroomshoop
6 Juventa C2 Za Hardenberg
7 UNI C1 Za Kloosterhaar
       
  Poule 64 C2  
1 KIOS ’45 C1 Za Sibculo
2 Elko C2 Za Elim
3 TOP (V) C2 Za Vroomshoop
4 AKC (Al) C1 Za Almelo
5 NKC ’51 C2 Za Nijverdal
6 Korvesta C1 Za Coevorden
7 HHV C1 Za Hollandscheveld
       
  Poule 8 D1  
1 NKC ’51 D1 Za Nijverdal
2 Amicitia D2 Za Vriezenveen
3 Blauw Zwart D1 Za Wierden
4 SDO (W) D1 Za Westerhaar
5 Rigtersbleek/Cottus D1 Za Enschede
6 Achilles (A) D1 Za Almelo
7 Groen Zwart D1 Za Borne
       
  Poule 33 D2  
1 Centrum D1 Za De Krim
2 EKC Nääs D1 Za Enschede
3 NKC ’51 D2 Za Nijverdal
4 HKC (He) D1 Za Hengelo Ov
5 Rigtersbleek/Cottus D2 Za Enschede
6 Juventa D2 Za Hardenberg
7 Zwart Wit D1 Za Delden
       
  Poule 12 E1  
1 HHV E1 Za Hollandscheveld
2 Juventa E1 Za Hardenberg
3 TOP (V) E1 Za Vroomshoop
4 Zwart Wit E1 Za Delden
5 HKC (He) E1 Za Hengelo Ov
6 NKC ’51 E1 Za Nijverdal
7 UNI E1 Za Kloosterhaar
       
  Poule 52 E2  
1 EKC 2000 E2 Za Emmen
2 NKC ’51 E2 Za Nijverdal
3 Achilles (A) E2 Za Almelo
4 ZKC ’19 E1 Za Zuidwolde
5 Blauw Zwart E1 Za Wierden
6 EKC Nääs E2 Za Enschede
7 KIOS ’45 E1 Za Sibculo
       
  Poule 75 E3  
1 SDO (W) E2 Za Westerhaar
2 NKC ’51 E3 Za Nijverdal
3 Groen Zwart E1 Za Borne
4 Thrianta E2 Za Hoogeveen
5 Amicitia E2 Za Vriezenveen
6 HHV E2 Za Hollandscheveld
7 Centrum E1 Za De Krim
       
  Poule 105 E4  
1 Elko E2 Za Elim
2 Juventa E4 Za Hardenberg
3 TOP (V) E3 Za Vroomshoop
4 DOS-WK E1 Za Enschede
5 ZKC ’19 E2 Za Zuidwolde
6 Amicitia E3 Za Vriezenveen
7 NKC ’51 E4 Za Nijverdal
       
  Poule 37 F1  
1 Centrum F1 Za De Krim
2 SDO (W) F1 Za Westerhaar
3 DOS-WK F1 Za Enschede
4 KIOS ’45 F1 Za Sibculo
5 NKC ’51 F1 Za Nijverdal
6 Amicitia F2 Za Vriezenveen
7 Achilles (A) F1 Za Almelo
       
  Poule 62 F2  
1 AKC (Al) F1 Za Almelo
2 Amicitia F3 Za Vriezenveen
3 Sparta (Zw) F2 Za Zwolle
4 Achilles (A) F2 Za Almelo
5 Centrum F2 Za De Krim
6 Elko F1 Za Elim
7 NKC ’51 F2 Za Nijverdal