Indeling Veld najaar 2017

      Reacties uitgeschakeld voor Indeling Veld najaar 2017
Indeling Veld najaar 2017
Poule/Team Dg Plaats
1D
Juventa 1 Za Hardenberg
NKC ’51 1 Za Nijverdal
Nova 1 Za Bilthoven
Revival 1 Za Terschuur
Rigtersbleek/Cottus 1 Za Enschede
Sparta (N) 1 Za Nijkerk Gld
Telstar/dé Register Makelaar 1 Za Hoevelaken
VEO 1 Za Voorburg
R2F
Antilopen/Lancyr Deelen 3 Za Leusden
Dalto/BNApp.nl 5 Za Driebergen-Rijsenburg
Dindoa 3 Za Ermelo
DVO/Accountor 5 Za Bennekom
KVZ 3 Za Zutphen
NKC ’51 2 Za Nijverdal
Sparta (N) 2 Za Nijkerk Gld
Wageningen 5 Za Wageningen
R3G
Devinco 3 Za Deventer
Juventa 2 Za Hardenberg
NKC ’51 3 Za Nijverdal
Nova 2 Za Bilthoven
Noviomagum 4 Za Nijmegen
Revival 2 Za Terschuur
Rheko 3 Za Rheden
Rigtersbleek/Cottus 2 Za Enschede
88
NKC ’51 4 Za Nijverdal
Korvesta 1 Za Coevorden
KIOS ’45 3 Za Sibculo
TOP (V) 3 Za Vroomshoop
67
UNI 1 Za Kloosterhaar
NKC ’51 5 Za Nijverdal
Juventa 5 Za Hardenberg
SDO (W) 3 Za Westerhaar
32
NKC ’51 MW1 Wo Nijverdal
Vakgericht MW1 Wo Enschede
Phenix ’72 MW1 Di Goor
EKC Nääs MW1 Do Enschede
35
Oranje Zwart MW1 Do Zwolle
NKC ’51 MW2 Wo Nijverdal
ASVD MW1 Wo Dronten
Devinco MW1 Wo Deventer
A1B
Amicitia A1 Za Vriezenveen
ASVD A1 Za Dronten
AVO A2 Za Assen
EKC 2000 A1 Za Emmen
KVZ A1 Za Zutphen
NKC ’51 A1 Za Nijverdal
Ritola A1 Za Zuidlaren
Sparta (Zw) A1 Za Zwolle
4
TOP (V) A1 Za Vroomshoop
DOS-WK A1 Za Enschede
NKC ’51 A2 Za Nijverdal
Achilles (A) A1 Za Almelo
60
Amicitia A2 Za Vriezenveen
NKC ’51 A3 Za Nijverdal
HKC (He) A3 Za Hengelo Ov
KIOS ’45 A2 Za Sibculo
BHKA
AVO B1 Za Assen
DOS ’46 B1 Za Nijeveen
Drachten/Van der Wiel B1 Za Drachten
Invicta/Frigro/Harkema B1 Za Kollum
LDODK/Rinsma Fashion B1 Za Terwispel-Gorredijk
NKC ’51 B1 Za Nijverdal
Spirit B1 Za Voorthuizen
Unitas/Perspectief B1 Za Harderwijk
96
NKC ’51 B2 Za Nijverdal
Regio ’72 B1 Za Vaassen
Devinco B3 Za Deventer
Elburg B4 Za Elburg
17
NKC ’51 C1 Za Nijverdal
TOP (V) C1 Za Vroomshoop
Achilles (A) C1 Za Almelo
SDO (W) C1 Za Westerhaar
40
Amicitia C2 Za Vriezenveen
NKC ’51 C2 Za Nijverdal
Rigtersbleek/Cottus C1 Za Enschede
Juventa C2 Za Hardenberg
38
NKC ’51 D1 Za Nijverdal
Groen Zwart D1 Za Borne
Achilles (A) D1 Za Almelo
HKC (He) D1 Za Hengelo Ov
72
EKC Nääs D1 Za Enschede
NKC ’51 D2 Za Nijverdal
Ons Clubje D1 Za Enschede
Zwart Wit (D) D1 Za Delden
28
HKC (He) E2 Za Hengelo Ov
Achilles (A) E1 Za Almelo
NKC ’51 E1 Za Nijverdal
Amicitia E1 Za Vriezenveen
46
HKC (He) E1 Za Hengelo Ov
Zwart Wit (D) E2 Za Delden
NKC ’51 E2 Za Nijverdal
TOP (V) E2 Za Vroomshoop
132
Juventa E4 Za Hardenberg
Amicitia E2 Za Vriezenveen
Groen Zwart E1 Za Borne
NKC ’51 E3 Za Nijverdal
186
TOP (V) E3 Za Vroomshoop
DOS-WK E1 Za Enschede
NKC ’51 E4 Za Nijverdal
Amicitia E3 Za Vriezenveen
51
Olympia ’22 F2 Za Borculo
AKC (Al) F1 Za Almelo
Amicitia F2 Za Vriezenveen
NKC ’51 F1 Za Nijverdal
67
TOP (V) F1 Za Vroomshoop
Achilles (A) F2 Za Almelo
KIOS ’45 F1 Za Sibculo
NKC ’51 F2 Za Nijverdal
     
Wedstrijdkorfbal    
De indelingen voor het top- en wedstrijdkorfbal 
zijn definitieve indelingen.    
     
Breedtekorfbal    
Net als bij de voorjaarscompetitie is er in deze indeling  
geen onderscheid gemaakt in districten en ook geen 
onderverdeling in klassen. Elke poule heeft een volgnummer, 
dit zal ook bij de definitieve indeling zo zijn.