Programma

Datum/Tijd Wedstrijd Locatie Vertrek Scheidsrechter

27-Sep-2017
20:00 NKC '51 MW1 – EKC Nääs MW1 Gagelman in Nijverdal 19:15 Ruud Feddes
20:00 NKC '51 MW2 – ASVD / KWOOT MW1 Gagelman in Nijverdal 19:15 Rob Heuver

30-Sep-2017
15:30 Nova 1 – NKC '51 1 Larenstein in Bilthoven 13:00 JB. Smit
10:45 Antilopen / Lancyr Deelen 3 – NKC '51 2 Burgemeester Buiningpark in Leusden 08:30 Arno Brink
14:00 NKC '51 3 – Revival 2 Gagelman in Nijverdal 13:00
17:15 Regio '72 3 – NKC '51 5 Oosterhof in Vaassen 15:20
15:30 NKC '51 4 – Korvesta 1 Gagelman in Nijverdal 14:30 Manfred Hofstede
12:30 EKC 2000 A1 – NKC '51 A1 Gem. sportpark in Emmen 10:25 M. van den Hof
12:15 NKC '51 A2 – Achilles A1 Gagelman in Nijverdal 11:45 Hendrie Poppe
12:15 Amicitia A2 – NKC '51 A3 Het Midden in Vriezenveen 11:20
11:00 Unitas / Perspectief B1 – NKC '51 B1 Het Slingerbos in Harderwijk 09:00 B. Eggink
11:00 NKC '51 B2 – Devinco B3 Gagelman in Nijverdal 10:30 Jeroen Heuvelink
13:00 TOP C1 – NKC '51 C1 De Bosrand in Vroomshoop 12:05
10:00 Rigtersbleek / Cottus C1 – NKC '51 C2 Rigtersbleekcomplex in Enschede 08:55
10:00 NKC '51 D1 – Groen Zwart D1 Gagelman in Nijverdal 09:30 Martijn Klompjan
12:00 EKC Nääs D1 – NKC '51 D2 G.J. van Heekpark in Enschede 10:55
09:30 Zwart Wit E2 – NKC '51 E2 De Mors in Delden 08:30
11:00 Elko E2 – NKC '51 E3 Sportpark in Elim 09:35
09:30 NKC '51 E4 – TOP E3 Gagelman in Nijverdal 09:00
10:30 NKC '51 E1 – Amicitia E1 Gagelman in Nijverdal 10:00 Ruben Hartkamp
10:30 NKC '51 F1 – Olympia '22 F2 Gagelman in Nijverdal 10:00 Rita Calkhoven
11:00 Achilles F2 – NKC '51 F2 Ossekoppelerhoek in Almelo 10:05

04-Oct-2017
20:00 NKC '51 MW1 – Vakgericht MW1 Gagelman in Nijverdal 19:15
20:00 NKC '51 MW2 – Devinco MW1 Gagelman in Nijverdal 19:15 Ruud Feddes

07-Oct-2017
15:30 NKC '51 1 – Telstar 1 Gagelman in Nijverdal 14:30 J. Miechels
14:00 NKC '51 2 – Dalto / BNApp.nl 5 Gagelman in Nijverdal 13:00 J. Goldman
17:00 Noviomagum 4 – NKC '51 3 d’Almarasweg-zuid in Nijmegen 14:30 G. Bergsma
14:00 NKC '51 5 – Blauw Zwart 4 Gagelman in Nijverdal 13:00 Emiel Gierveld
13:30 KIOS '45 3 – NKC '51 4 Veld KIOS in Sibculo 12:00
12:30 NKC '51 A1 – SIOS A1 Gagelman in Nijverdal 11:30 Christiaan Veldhuis
11:00 DOS-WK A1 – NKC '51 A2 Wesselerbrink-noord in Enschede 09:55
12:00 NKC '51 A3 – HKC A3 Gagelman in Nijverdal 11:30 Jeroen Heuvelink
11:15 NKC '51 B1 – AVO B1 Gagelman in Nijverdal 10:15 A. Dekker
10:00 Elburg B4 – NKC '51 B2 Burg. Bode Sportpark in Elburg 08:30
10:15 NKC '51 C1 – Achilles C1 Gagelman in Nijverdal 09:45 Willy Bessembinder
11:00 NKC '51 C2 – HKC C1 Gagelman in Nijverdal 10:30
11:00 HKC D1 – NKC '51 D1 't Wilbert in Hengelo 10:00
11:00 NKC '51 D2 – Zwart Wit D1 Gagelman in Nijverdal 10:30
09:30 NKC '51 E2 – Juventa E3 Gagelman in Nijverdal 09:00
09:30 NKC '51 E3 – ZKC '19 E2 Gagelman in Nijverdal 09:00
10:00 Amicitia E3 – NKC '51 E4 Het Midden in Vriezenveen 09:05
11:00 Achilles E1 – NKC '51 E1 Ossekoppelerhoek in Almelo 10:05
09:00 AKC F1 – NKC '51 F1 Het Sportpark in Almelo 08:00
10:30 NKC '51 F2 – Amicitia F2 Gagelman in Nijverdal 10:00

10-Oct-2017
19:45 Phenix '72 MW1 – NKC '51 MW1 Het Doesgoor in Goor 18:30

12-Oct-2017
20:15 Oranje Zwart MW1 – NKC '51 MW2 De Marslanden in Zwolle 18:50

14-Oct-2017
15:30 Rigtersbleek / Cottus 1 – NKC '51 1 Rigtersbleekcomplex in Enschede 13:55 M. Zwiers
15:30 Dindoa 3 – NKC '51 2 De Zanderij in Ermelo 13:20 E. Stadt
14:00 NKC '51 3 – Juventa 2 Gagelman in Nijverdal 13:00
15:00 UNI 1 – NKC '51 5 De Polderhoek in Kloosterhaar 13:25 Ria Bies
12:10 KVZ A1 – NKC '51 A1 Zuidveen in Zutphen 10:10 Sjors Keij
12:30 Achilles A1 – NKC '51 A2 Ossekoppelerhoek in Almelo 11:35
12:00 NKC '51 A3 – Amicitia A2 Gagelman in Nijverdal 11:30 Jeroen Heuvelink
11:15 Spirit B1 – NKC '51 B1 Overhorst in Voorthuizen 09:10 W. Spenkelink
13:00 Devinco B3 – NKC '51 B2 Rielerenk in Deventer 11:55 Vincent Smit
11:00 NKC '51 C1 – TOP C1 Gagelman in Nijverdal 10:30 Willy Bessembinder
12:00 NKC '51 C2 – Rigtersbleek / Cottus C1 Gagelman in Nijverdal 11:30
09:30 Groen Zwart D1 – NKC '51 D1 Wooldrik in Borne 08:35
11:00 NKC '51 D2 – EKC Nääs D1 Gagelman in Nijverdal 10:30
10:30 NKC '51 E2 – Zwart Wit E2 Gagelman in Nijverdal 10:00
09:30 NKC '51 E3 – Elko E2 Gagelman in Nijverdal 09:00
11:00 TOP E3 – NKC '51 E4 De Bosrand in Vroomshoop 10:05
10:45 Amicitia E1 – NKC '51 E1 Het Midden in Vriezenveen 09:50
11:00 Olympia '22 F2 – NKC '51 F1 De Wildbaan in Borculo 09:45
09:30 NKC '51 F2 – Achilles F2 Gagelman in Nijverdal 09:00

21-Oct-2017
14:00 NKC '51 5 – Juventa 5 Gagelman in Nijverdal 13:00
13:00 Korvesta 1 – NKC '51 4 De Pampert in Coevorden 11:05
09:00 Juventa E3 – NKC '51 E2 Kruserbrink in Hardenberg 07:50