Home
De Vereniging
Over NKC'51
Bestuur en Commissies
Bestuur en Commissies
Overzicht Commissies
Vrijwilligerstaken
Vertrouwenspersonen
Vertrouwenspersonen
Wie zijn wij?
NKC'51 Duurzaam
Beachvelden
Route en Contact
Korfbal
Veld voorjaar 2024
Teampagina's veld
Vervoersschema veld
Trainingstijden veld vj2024
Wedstrijdoverzicht teams
Thuiswedstrijden
Uitslagen
Wedstrijdzaken
Uitleg samenstelling teams
Teamindeling Senioren
Teamindeling Jeugd
KNKV app
Scheidsrechters
Scheidsrechters
Korfbalmasterz
Spelregels Korfbal
Spelregelboekje
Recreanten
Kangoeroes
Jeu de Boules
Over Jeu de Boules
Jeu de Boules bij NKC'51
Agenda Jeu de Boules
Lidmaatschap
Meetrainen of lid worden?
Ledenadministratie
Contributie
Sponsoren
Hoofdsponsoren
Onze Sub Sponsoren
Sponsorpakketten
Steun NKC'51
Publicaties
Beleidsplan
Huishoudelijk Regelement
Privacyverklaring
Mailboxen
KNKV Magazine
Nieuwsbrief
Archief Nieuwsbrief
Activiteiten
Kaartcompetitie
Jeugdcommissie
Foto album
Kerst 2023
Spelochtend 2023 zaal
Jeugdkamp 2023
Schoolkorfbal groep 3-4
Schoolkorfbal groep 5-6-7-8
Playdown NKC'51
Home
De Vereniging
+
Over NKC'51
Bestuur en Commissies
+
Bestuur en Commissies
Overzicht Commissies
Vrijwilligerstaken
Vertrouwenspersonen
+
Vertrouwenspersonen
Wie zijn wij?
NKC'51 Duurzaam
Beachvelden
Route en Contact
Korfbal
+
Veld voorjaar 2024
+
Veld voorjaar 2024
Teampagina's veld
Vervoersschema veld
Trainingstijden veld vj2024
Wedstrijdoverzicht teams
Thuiswedstrijden
Uitslagen
Wedstrijdzaken
+
Uitleg samenstelling teams
Teamindeling Senioren
Teamindeling Jeugd
KNKV app
Scheidsrechters
+
Scheidsrechters
Korfbalmasterz
Spelregels Korfbal
Spelregelboekje
Recreanten
Kangoeroes
Jeu de Boules
+
Over Jeu de Boules
Jeu de Boules bij NKC'51
Agenda Jeu de Boules
Lidmaatschap
+
Meetrainen of lid worden?
Ledenadministratie
Contributie
Sponsoren
+
Hoofdsponsoren
Onze Sub Sponsoren
Sponsorpakketten
Steun NKC'51
Publicaties
+
Beleidsplan
Huishoudelijk Regelement
Privacyverklaring
Mailboxen
KNKV Magazine
Nieuwsbrief
+
Nieuwsbrief
Archief Nieuwsbrief
Activiteiten
+
Kaartcompetitie
Jeugdcommissie
Foto album
+
Kerst 2023
Spelochtend 2023 zaal
Jeugdkamp 2023
Schoolkorfbal groep 3-4
Schoolkorfbal groep 5-6-7-8
Playdown NKC'51
Programma Uit en Thuis
Wedstrijddatum
Aanvangstijd
Wedstrijd
Accommodatie
Plaats
Details
19-03-2024
20:00
NKC '51 MW1 - Phenix '72/Groen Zwart MW2
Het Ravijn
NIJVERDAL
20-03-2024
20:30
Achilles (A) MW1 - NKC '51 MW3
Schelfhorst
ALMELO
20-03-2024
21:00
NKC '51 MW2 - Thrianta MW1
Kruidenwijk
NIJVERDAL
27-03-2024
21:00
NKC '51 MW3 - NKC '51 MW2
Kruidenwijk
NIJVERDAL
06-04-2024
09:30
NKC '51 D2 - DOS-WK D1
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
06-04-2024
09:45
NKC '51 E1 - Achilles (A) E1
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
06-04-2024
10:00
TOP (V) C2 - NKC '51 C2
Sportpark De Bosrand
VROOMSHOOP
06-04-2024
10:00
Zwart Wit B2 - NKC '51 B2
Sportcomplex De Mors
DELDEN
06-04-2024
10:00
Olympia '22 F1 - NKC '51 F1
Sportpark De Wildbaan
BORCULO
06-04-2024
10:30
NKC '51 C1 - Exakwa C1
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
06-04-2024
10:30
TOP (V) E2 - NKC '51 E3
Sportpark De Bosrand
VROOMSHOOP
06-04-2024
10:45
NKC '51 E4 - Groen Zwart E2
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
06-04-2024
11:00
Olympia '22 D1 - NKC '51 D1
Sportpark De Wildbaan
BORCULO
06-04-2024
11:15
HKC (He) E2 - NKC '51 E2
Sportterrein 't Wilbert
HENGELO OV
06-04-2024
11:30
NKC '51 A2 - KIOS '45 A1
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
06-04-2024
13:00
NKC '51 A1 - Apeldoorn A1
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
06-04-2024
13:15
TOP (V) B1 - NKC '51 B1
Sportpark De Bosrand
VROOMSHOOP
06-04-2024
14:00
Achilles (A) 2 - NKC '51 4
Sportcomplex Ossekoppelerhoek
ALMELO
06-04-2024
14:00
KVZ 2 - 3
Sportcomplex Zuidveen
ZUTPHEN
06-04-2024
14:30
NKC '51 2 - SKF 3
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
06-04-2024
14:30
TOP (V) 2 - NKC '51 5
Sportpark De Bosrand
VROOMSHOOP
10-04-2024
19:45
NKC '51 MW2 - Phenix '72/Groen Zwart MW1
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
10-04-2024
20:15
NKC '51 MW3 - Oranje Zwart MW1
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
10-04-2024
20:30
Zwart Wit MW1 - NKC '51 MW1
Sportcomplex De Mors
DELDEN
17-04-2024
20:00
NKC '51 MW1 - Vakgericht MW1
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
18-04-2024
20:00
Centrum MW1 - NKC '51 MW3
Veld Centrum
DE KRIM
18-04-2024
20:15
NRC '22 MW1 - NKC '51 MW2
G.J. van Heekpark
ENSCHEDE
20-04-2024
09:45
NKC '51 E2 - Ons Clubje E3
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
20-04-2024
09:45
NKC '51 F1 - Amicitia F2
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
20-04-2024
10:15
NKC '51 D1 - HKC (He) D1
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
20-04-2024
10:15
Amicitia E1 - NKC '51 E1
Sportpark Het Midden
VRIEZENVEEN
20-04-2024
10:30
AKC E2 - NKC '51 E4
Sportcomplex Het Sportpark
ALMELO
20-04-2024
10:45
NKC '51 E3 - Amicitia E4
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
20-04-2024
10:45
NKC '51 C2 - Juventa C2
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
20-04-2024
11:00
DOS Kampen/Unique Waterontharders C1 - NKC '51 C1
Sportpark De Maten
KAMPEN
20-04-2024
11:15
NKC '51 B1 - Zwart Wit B1
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
20-04-2024
11:30
AKC D1 - NKC '51 D2
Sportcomplex Het Sportpark
ALMELO
20-04-2024
12:15
NKC '51 B2 - Juventa B2
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
20-04-2024
12:30
NKC '51 5 - Zwart Wit 4
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
20-04-2024
13:00
Devinco A1 - NKC '51 A1
Sportpark Rielerenk
DEVENTER
20-04-2024
13:40
Centrum A1 - NKC '51 A2
Veld Centrum
DE KRIM
20-04-2024
14:00
NKC '51 4 - HKC (He) 3
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
20-04-2024
14:00
Spirit 2 - NKC '51 2
Sportcomplex De Voorde
VOORTHUIZEN
20-04-2024
15:30
3 - Amicitia 2
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
20-04-2024
16:30
Synergo 1 - NKC '51 1
Veld Synergo
UTRECHT
23-04-2024
20:30
DOS-WK/Ons Clubje MW1 - NKC '51 MW1
Sportpark Wesselerbrink-noord
ENSCHEDE
24-04-2024
19:45
NKC '51 MW2 - Blauw Zwart MW1
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
24-04-2024
20:15
NKC '51 MW3 - KIOS '45 MW1
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
04-05-2024
14:30
NKC '51 1 - Dalto/Klaverblad Verzekeringen 1
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
11-05-2024
09:45
NKC '51 D2 - Blauw Zwart D1
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
11-05-2024
09:45
NRC '22 F3 - NKC '51 F1
G.J. van Heekpark
ENSCHEDE
11-05-2024
10:00
Juventa E1 - NKC '51 E1
Sportpark Kruserbrink
HARDENBERG
11-05-2024
10:15
Amicitia D1 - NKC '51 D1
Sportpark Het Midden
VRIEZENVEEN
11-05-2024
10:45
NKC '51 B1 - KVZ B1
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
11-05-2024
11:00
Blauw Zwart B1 - NKC '51 B2
Sportpark 't Lageveld
WIERDEN
11-05-2024
12:00
NKC '51 E3 - KIOS '45 E1
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
11-05-2024
12:00
NKC '51 C1 - Mid-Fryslân/ReduRisk C1
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
11-05-2024
12:15
NKC '51 E4 - TOP (V) E3
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
11-05-2024
12:15
Blauw Zwart A2 - NKC '51 A2
Sportpark 't Lageveld
WIERDEN
11-05-2024
12:30
NKC '51 C2 - AKC C1
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
11-05-2024
13:00
NKC '51 E2 - DOS-WK E1
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
11-05-2024
13:00
NKC '51 A1 - Amicitia A2
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
11-05-2024
13:30
NKC '51 5 - KIOS '45 2
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
11-05-2024
14:30
NKC '51 2 - Wit-Blauw/Green Organics 2
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
11-05-2024
14:50
NRC '22 4 - NKC '51 4
G.J. van Heekpark
ENSCHEDE
11-05-2024
15:00
Apeldoorn 2 - 3
Sportpark Orderbos
APELDOORN
11-05-2024
16:00
NKC '51 1 - Oost-Arnhem 1
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
15-05-2024
20:00
NKC '51 MW1 - DOS-WK/Ons Clubje MW1
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
15-05-2024
20:15
Blauw Zwart MW1 - NKC '51 MW2
Sportpark 't Lageveld
WIERDEN
16-05-2024
21:00
KIOS '45 MW1 - NKC '51 MW3
Sportpark de Dubbeltreffer
SIBCULO
25-05-2024
09:45
NKC '51 F1 - NRC '22 F3
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
25-05-2024
10:00
KIOS '45 E1 - NKC '51 E3
Sportpark de Dubbeltreffer
SIBCULO
25-05-2024
10:15
NKC '51 D1 - Amicitia D1
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
25-05-2024
10:45
NKC '51 E1 - Juventa E1
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
25-05-2024
11:00
TOP (V) E3 - NKC '51 E4
Sportpark De Bosrand
VROOMSHOOP
25-05-2024
11:10
Mid-Fryslân/ReduRisk C1 - NKC '51 C1
Reduzum
REDUZUM
25-05-2024
11:15
NKC '51 B2 - Blauw Zwart B1
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
25-05-2024
11:15
DOS-WK E1 - NKC '51 E2
Sportpark Wesselerbrink-noord
ENSCHEDE
25-05-2024
11:30
Blauw Zwart D1 - NKC '51 D2
Sportpark 't Lageveld
WIERDEN
25-05-2024
12:30
NKC '51 A2 - Blauw Zwart A2
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
25-05-2024
12:30
AKC C1 - NKC '51 C2
Sportcomplex Het Sportpark
ALMELO
25-05-2024
12:35
KVZ B1 - NKC '51 B1
Sportcomplex Zuidveen
ZUTPHEN
25-05-2024
12:40
Amicitia A2 - NKC '51 A1
Sportpark Het Midden
VRIEZENVEEN
25-05-2024
14:00
NKC '51 4 - NRC '22 4
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
25-05-2024
14:00
Wit-Blauw/Green Organics 2 - NKC '51 2
Sportpark Hagenbroek
KAMPEN
25-05-2024
14:55
KIOS '45 2 - NKC '51 5
Sportpark de Dubbeltreffer
SIBCULO
25-05-2024
15:30
3 - Apeldoorn 2
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
25-05-2024
16:30
Oost-Arnhem 1 - NKC '51 1
Oost-Arnhem Arena
ARNHEM
28-05-2024
20:00
Oranje Zwart MW1 - NKC '51 MW3
Sportpark De Marslanden
ZWOLLE
28-05-2024
20:00
Phenix '72/Groen Zwart MW1 - NKC '51 MW2
Sportpark Het Doesgoor
GOOR
29-05-2024
20:00
NKC '51 MW1 - Zwart Wit MW1
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
01-06-2024
09:45
NKC '51 E2 - HKC (He) E2
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
01-06-2024
09:45
NKC '51 F1 - Olympia '22 F1
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
01-06-2024
10:15
NKC '51 D1 - Olympia '22 D1
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
01-06-2024
10:30
Achilles (A) E1 - NKC '51 E1
Sportcomplex Ossekoppelerhoek
ALMELO
01-06-2024
10:45
NKC '51 E3 - TOP (V) E2
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
01-06-2024
10:45
NKC '51 C2 - TOP (V) C2
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
01-06-2024
10:45
Groen Zwart E2 - NKC '51 E4
Sportpark Wooldrik
BORNE
01-06-2024
11:15
NKC '51 B1 - TOP (V) B1
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
01-06-2024
12:00
NKC '51 B2 - Zwart Wit B2
Sportpark Gagelman
NIJVERDAL
Next
Previous